Вправи для схуднення плечей і плечового пояса і розминка – SlimDown. Ru

      Коментарі Вимкнено до Вправи для схуднення плечей і плечового пояса і розминка – SlimDown. Ru

Вправи для схуднення плечей і плечового пояса і розминка – SlimDown. Ru Вправи для схуднення плечей

Дієти не завжди підходять тим, хто хоче зменшити жирові відкладення в конкретних зонах. Але в даному випадку може допомогти комплекс певних вправ. Він буде ефективним для тих, хто бажає схуднути в області плечей і плечового пояса. Як же слід займатися? Можна, звичайно, ходити в спортзал, однак не у всіх є для цього час і гроші. У такому випадку можна виконувати вправи вдома.

Це відмінний вихід, якщо вас турбує жир в області плечового пояса. Крім того, не буде зайвим поєднувати такі заняття з місцевими обгортання. наприклад, глиною, травами або морськими водоростями. Підходить і масаж розминаючими і погладжують. Головне, робити його ретельно. Він допомагає стимулювати відтік рідини. Однак якщо ви будете робити його самостійно, ви зможете задіяти тільки одну руку. Не забувайте при цьому про те, щоб м’язи були розслаблені, інакше ефект буде невеликим.

І, звичайно, не завадить робити спеціальні вправи для схуднення плечей і плечового пояса (підйоми рук вгору, відведення їх назад, схрещування, розведення в сторони, обертання, махи). Чим більше повторів, тим краще. Оптимально – 3 підходи по 10 разів з перервою на 1,5 хвилини.

Хоча актуальні вправи для схуднення плечей і плечового пояса більше для чоловіків, ніж для жінок, проте, займатися можуть і представниці прекрасної статі. Адже будь прагне до того, щоб фігура була пропорційною, тільки тоді вона виглядає привабливою. Таким чином, такі заняття корисні для всіх.

Вам не обов’язково бути професійним спортсменом. Спеціальні вправи для схуднення плечей і плечового пояса підходять і звичайним людям, які просто хочуть розвинути мускулатуру і скинути вагу. Завдяки ним вони доб’ються помітних результатів. Проте, пам’ятайте, що тренування плечового пояса – це заняття довге і нелегке.

Ви можете слідувати спеціальною програмою або ж підібрати для себе вправи для схуднення плечей і плечового пояса самостійно. Але в останньому випадку потрібно, щоб ви добре розбиралися в цій темі, інакше заняття можуть виявитися мало ефективними.

Дізнайтеся, скільки саме має бути вправ. Слідкуйте за тим, щоб під час занять були задіяні всі необхідні групи м’язів. Навіть якщо вправи на перший погляд схожі, насправді вони можуть впливати на різні м’язи. Пам’ятайте, що вправи для схуднення плечей і плечового пояса повинні бути різноманітними.

Що знадобиться

Багато вправи для схуднення плечей і плечового пояса потрібно виконувати з гантелями. Хоча можна замінити їх і на звичайні пляшки з водою або піском. Вага такого навантаження повинен бути близько 0,5 кг, ви ж не прагнете стати бодибилдером!

Розминка

Для розминки підійдуть руху рук, немов ви стрибаєте зі скакалкою. При цьому не забувайте напружувати м’язи передпліччя, притискаючи їх до корпусу. Досить буде всього 20 стрибків на носочках.

Далі виконайте 20 махів руками вперед і назад. При цьому напружуйте прес і м’язи плечового пояса.

Підніміть руки вгору і починайте стрибати, то опускаючи, то піднімаючи їх. Намагайтеся рухатися ритмічно і швидко, напружуйте м’язи.

Вправи для схуднення плечей і плечового пояса Притулившись спиною до стіни, коліна трохи зігнуті, руки опущені. Відштовхніться руками від стіни, з нею повинні стикатися тільки долоні. Потім з силою натисніть на стіну протягом 5 секунд. Розслабтеся на півхвилинки, потім повторіть вправу. Розстелите на підлозі довгий шарф, встаньте на середину, візьміть його кінці і потягніть вгору. Присядьте так, щоб стегна були паралельні підлозі, спираючись об стіну. Продовжуйте тягнути шарф вгору. Потім розслабтеся і повторіть вправу. Сядьте на підлогу, при цьому спирайтеся на прямі руки. Постарайтеся ритмічно відривати від підлоги корпус. Ноги на ширині плечей, руки з гантелями опущені і трохи зігнуті в ліктях. Піднімаючи руки, розводьте їх в сторони до рівня плечей. Потім опускайте вниз. Слідкуйте за тим, щоб кисті назовні не розгорталися. Сядьте на стілець, зіпріться долонями на його поверхню. Напружуйте м’язи плечового пояса, повільно піднімаючись і опускаючись. Ця вправа не повинно виконуватися швидко. Сидячи на підлозі, зігніть коліна, ноги повинні бути разом, руки – ззаду, кисті строго під плечима пальцями вперед. Повільно зігніть лікті, постарайтеся зробити так, щоб передпліччя виявилися якомога ближче до підлоги. Живіт розслабте, навантаження, перш за все, повинна бути на плечі. Тому при згинанні плечі намагайтеся відводити назад за кисті.

Можливо, на початку деякі вправи здадуться вам складними. Але, тим не менш, слід привчити до них своє тіло, тільки тоді ви схуднете в плечовому поясі, а ваші руки стануть привабливими і міцними.

Також:

  • як схуднути в плечах
  • як скинути мязи з плеча
  • як схуднути в плечах і руках