Висівки для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Висівки для схуднення

Висівки для схуднення Дієта на висівках

Основний раціон: висівки

Термін дієти: 10 днів

Зниження ваги: ?? 2-3 кг на тиждень

Оздоровчий вплив висівок на організм не підлягає

сумніву – завдяки високому вмісту клітковини вони сприяють регуляції травлення і роблять благотворний вплив на кишечник. Однак за допомогою висівок можна ще і схуднути.

Використовувати висівки для схуднення добре в першу чергу з тієї причини, що вони містять велику кількість вітамінів, мікроелементів і клітковини, завдяки чому організм не буде обділений важливими для нього речовинами.

Висівки для схуднення необхідно вживати тричі на день по столовій ложці, запиваючи 1-2 склянками води. Протягом трьох годин після прийому висівок не можна їсти, але в інший час можна вживати нежирне м’ясо, овочі, фрукти, знежирені молочні продукти. Загалом кількість калорій знижується до 1200-1300 на добу.

Тривалість дієти – не більше 10 днів. Вона досить легко переноситься: всі, хто брав висівки для схуднення, відгуки залишають позитивні.

Висівки потрібно приймати 3 рази на день по 1 столовій ложці, запиваючи 1-2 склянками води. Протягом трьох годин після прийому висівок можна нічого їсти. Решта раціон повинен включати овочі і фрукти, нежирні сорти м’яса і риби, яйця, низькокалорійні молочнокислі продукти. Ідеальним варіантом вважається скорочення загальної калорійності продуктів за день до 1200-1300 ккал.

У перервах між основними прийомами їжі можете з’їсти йогурт або кефір з хлібцями з висівок. Додавши в йогурт або кефір 10-20 грам висівок, ви отримаєте корисний сніданок або вечерю, що сприяє схудненню.

Для очищення організму від шлаків влаштуйте собі розвантажувальний день на висівках і кефірі. Напередодні розвантажувального дня на ніч з’їжте 3 столові ложки висівок і запейте з 2-3 склянками води. Меню розвантажувального дня включає в себе триразовий прийом 2-х ложок висівок зі склянкою води і 1,5 літра кефіру. Такий розвантажувальний день краще планувати на вихідний, тому що таке харчування активізує роботу кишечника. Проводити подібний розвантажувальний день можна не частіше одного разу на 7-10 днів.

Перед початком дотримання дієти обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Також:

  • дієта на висівках
  • купити висівки для схуднення