Відпочинок на морі: як плавати, щоб схуднути?

      Коментарі Вимкнено до Відпочинок на морі: як плавати, щоб схуднути?

Відпочинок на морі: як плавати, щоб схуднути? Відпочинок на морі: як плавати, щоб схуднути? НОВИНИ по темі

Плавання добре тим, що вважається самим щадним видом спортивного навантаження. Адже під час перебування в морі вода знижує вагу тіла приблизно в в три рази, на стільки ж знижується навантаження на суглоби. Завдяки опору води зміцнюється скелет і вся мускулатура. Під час плавання на спині зміцнюється шийний відділ хребта – прощай остеохондроз! До того ж, під час будь-яких рухів у воді ти отримуєш високоякісний антицелюлітний масаж!

Але є один нюанс: для того, щоб купання у водоймі зробило ще й ефект схуднення, варто опанувати правильну техніку.

Чому від плавання худнуть не всі?

Є помилкова думка, нібито і п’ятихвилинне борсання у воді спалює безліч калорій. Однак запам’ятай: пасивне плескання в теплій водичці не дасть ніякого ефекту. Окрім задоволення, звичайно.

Навіть просто утримуючи себе на плаву, за годину ми витрачаємо близько 300 ккал. Але! Тільки у випадку, якщо ти купаєшся в глибоких озерах або басейні. А морська вода без жодних твоїх зусиль сама підтримає тебе на поверхні, не принісши ніякої шкоди жировим відкладенням.

Тому привчи себе активно рухатися під час купання. М’язи спалюють жир при частоті серцевих скорочень 130-160. Плаваючи з пульсом 130-150 ударів на хвилину, можна спалити за годину від 600 до 1300 ккал. Точна цифра залежить від обраного стилю плавання, швидкості і. твоєї ваги! Є така закономірність: чим більше у тебе м’язів, тим більше енергії ти витратиш.

Як плавати, щоб схуднути?

Продумай свій власний план купання. Чи не пливи за течією, обов’язково чергуй стиль плавання і інтенсивність: тоді м’язи будуть спалювати жир у подвоєному режимі.

Стилі плавання: який ефективніше?

    Батерфляй. Найефективніший, але і найскладніший. Якщо ти володієш їм, варто плисти батерфляєм хвилин 5-7, чергуючи його з менш інтенсивним.
    Кроль оптимальний за енерговитратами і до того ж доступний багатьом. Їм можне плавати по 20-30 хв. в день. Якщо для тебе це важкувато, чергуй його з брасом: 5 хв. кролем, 5 хв. – Брасом.
    Брас – найменш енерговитратний стиль. Однак у нього є велика перевага: він простий. До того ж, брасом можна плавати годинами!