Відгуки про препарати. | ЛИДА (LIDA)-ХУДЕЕМ ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО!! | ВКонтакте

      Коментарі Вимкнено до Відгуки про препарати. | ЛИДА (LIDA)-ХУДЕЕМ ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО!! | ВКонтакте

Відгуки про препарати. | ЛИДА (LIDA)-ХУДЕЕМ ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО!! | ВКонтакте

Тут зібрані відгуки худнуть і вже схудлих людей, за допомогою препарату “LIDA”. Всі ніжепредставленние коментарі носять під собою реальний характер і зібрані з різних форумів.

-Приймаю lida другий тиждень. На ваги не вставала, але по одягу відчуваю, що вага

втратила. До речі абсолютної втрати апетиту немає, ем два рази на день, але набагато менше, ніж раніше. Дискомфорт відчувається через постійної сухості в роті, але описуваних тут симптомів безсоння і запаморочення у мене немає. Взагалі, поки задоволена, подивимося, що буде в кінці курсу.

-Я п’ю вже другий місяць. 7 кг як не бувало. Побічні ефекти були присутні, особливо, коли була спекотна погода – крутилася голова, сухість у роті. Мені порадив Ліду знайомий, який замовляв незалежну експертизу, тому що вельми трепетно??ставиться до свого здоров’я, в результаті вердикт – дійсно вміст капусл відповідає доданим описом і, що найважливіше, нічого шкідливого для здоров’я. Але протипоказань багато, тобто підходять тільки практично здоровим людям, без серцево-судинних, шлунково-кишкових захворювань, без гіпертонії, аретміі, цукрового діабету тощо Курс прийому 2 місяці, потім 1 місяць – перерва, в залежності від набраних кілограмів під час перерви наступний курс 2 місяці по 1 таблетці через 1-3 дні. Обязетельно приймати комплексні вітаміни!

-Я брала Лі Да 2 міс. Результат-мінус 8 кг. Зараз перерву. Мені їх прислала подруга, купувала їх сама в Китаї. Що можу сказати про себе. після 2-х пологів маса зайвих кг. Боротьба з ними за допомогою дієт-результат, звичайно, є, але як “Вежу рве” коли зриваєшся!!. Підсумок-завжди вага більше, ніж до цього. Причому, прошу зауважити, це були не короткострокові дієти, а нормальний режим харчування в перебігу більш ніж року, просто з масою обмежень. А потім-літо, море, Туреччина, і все на смарку. Я не знаю, звичайно, що там ці ЧИ ТАК “розчиняють”-це, напевно, нісенітниця. (Але стегна значно схудли, а вони в мене сама “хвора” крапка). Але от що ти можеш повністю регулювати свій апетит-це точно. Почуття голоду немає, на солодке не тягне. Дуже комфортно. Худнеш тому, що немає бажання щось постійно жувати або непереборної тяги вкусити шеколадочку. Так що я буду їх замовляти далі)

-Хочу виступити на захист капсул LiDa. П’ю їх вже 10 днів, самопочуття відмінне. ем часто і потроху, апетит відбивається. Немає постійних думок про їжу. Вага зменшився на 4 кг. Хочу до кінця курсу ще 3 скинути, думаю вийде!

-Теж виступаю на захист Ліди. Будь-яка дієта вимагає зміни раціону харчування на все подальше життя. Значить треба навчитися підтримувати необхідну вагу. Рівно 2 роки мені це вдається без праці! Пропила курс Ліди. Здавала його на аналізи. Здавала себе)) на аналізи. І не один раз. Medi4ка Maria71 до речі засвітилася скрізь, де тільки можна. І скрізь Костера бідну Ліду. Але людей приймають капсули дуже багато і більшість задоволені. А пишуть негативні відгуки ті, хто не здатний тримати себе і свою вагу в руках. Зауважте, всі пишуть – перепробували масу дієт, але шукаємо нову. Навіщо? Сидите на колишній, але утримуйте вага після неї. Всім удачі.

-Привіт! П’ю капсули вже 3 тижні, вага знизилася на 5 кг. (При зрості 160 важу 58кг) Самопочуття відмінне, немає ніяких побічних ефектів, ніякої сухості і розширених зіниць немає. Капсули допомогли мені почати харчуватися правильно: не їм борошняне, сладкое. Просто не хочеться. Їм багато овочів. При будь-якій дієті мене переслідувало відчуття голоду, постійно хотілося їсти. Навіщо себе мучити? Хочу зауважити, що дуже сильно втратила в об’ємах, одяг на талії просто висить. Вага сходить з проблемних місць (ноги, сідниці, живіт) Я вважаю, що для кожної людини все індивідуально. Якщо комусь не сподобалося чи не допомогло, ето не означає погано. Я пробувала багато чого, але тільки зараз добиваюся того, чого хочу. Планую схуднути до 56 кг, для мене це ідеально. Що стосується ІМТ, вважаю це нісенітницею. Серед моїх знайомих є люди, які при однаковому зростанні по-різному