Відгуки про дієту Катерини Мірімановой | Fitness +

      Коментарі Вимкнено до Відгуки про дієту Катерини Мірімановой | Fitness +

Відгуки про дієту Катерини Мірімановой | Fitness + Відгуки про дієту Катерини Мірімановой

Дієта Катерини Мірімановой виділяється на тлі всіх інших своєю доступністю та ефективністю. Автор дієти стверджує, що, харчуючись по її системі, тобто можна

абсолютно все. досить дотримуватися певних правил. Ефективність системи підтверджують позитивні відгуки про дієту Мірімановой не тільки тих, хто випробував на собі цю систему харчування, а й фахівців з медичною освітою.

Правило № 1 Обов’язковий сніданок

Це найперший принцип дієти Мірімановой, який допоможе забезпечити правильне схуднення. Потрібен він для того, щоб запустити в організмі обмін речовин. Для ранніх пташок автор системи радять робити два сніданки: один легкий, другий повноцінний.

Правило № 2 Чай, кава і алкоголь. можна!

Якщо ви вибрали для себе дієту Катерини Мірімановой, то вранці можете дозволити собі солодкий чай або каву. Єдине, поступово слід скорочувати кількість цукру, що б з часом повністю відмовитися від нього. З алкогольних напоїв можна залишити тільки сухе червоне вино. Перебудовувати свої смакові пристрасті слід поступово.

Правило № 3 Солодке. теж можна!

Якщо ви не уявляєте своє життя без солодощів, то їжте їх на здоров’я, тільки на сніданок. Звичайно, не все так барвисто, з часом доведеться відмовитися від молочного шоколаду, поступово замінюючи його темним.

Таким чином, на сніданок можна вживати в їжу все, що завгодно – час обмежень настає після нього. У своїх відгуках про дієту Мірімановой люди часто пишуть про те, що з часом починаєш дивувати того, що раніше так любив молочний шоколад і нехтував гірким.

Правило № 4 Рисовое

Зверніть увагу на пропарений рис. Його смакові якості ні трохи не гірше звичайного, при цьому він дуже корисний для фігури, так і для здоров’я в цілому.

Правило № 5 Хлібне

Для білого хліба є строго певний час – сніданок. Один шматочок житнього хліба можна з’їсти під час обіду, але тільки в тому випадки, якщо ви не вживаєте в їжу м’ясо, рибу або птицю. У іншому випадки система схуднення дасть збій.

Правило № 6 Картопляно-макаронне

Для картоплі та макаронів теж свій час – сніданок і обід. Тільки важливо не зловживати цими продуктами. З ранку до них можна додати абсолютно все. А ось вдень діють обмеження:

    – можна поєднувати з овочами або маленьким шматочком сиру; – не можна поєднувати з м’ясними та рибними стравами, а так само з морепродуктами і птицею; – на вечерю ці продукти заборонені.

Правило № 7 Встигнути до 18:00

Дієта Міромановой не встановлює суворі часові рамки останнього прийому їжі. “6 години вечора” – умовний час. Патологічні сови можуть повечеряти і о восьмій годині вечора. Однак слід пам’ятати: раніше повечеряєш – більше ефекту. Але і тут фанатизм не потрібен: вечеряти раніше 17:00 не має ні якого сенсу, так як занадто рання вечеря навпаки гальмуватиме процес схуднення.

Правило № 8 Водне

Дієта Катерини Міромановой дотримується наступних принципів у водному режимі:

    – організм приймає стільки води, скільки йому потрібно; – залежність зниження ваги від кількості випитої води – міф; – пити потрібно стільки, скільки вам хочеться, проте не прибирайте воду з поля вашого зору.

Правило № 9 Заключне

На вечерю слід вживати мінімальну кількість компонентів:

    – рис або сир можна поєднати з фруктами або овочами; – м’ясо, рибу, курку, морепродукти можна їсти тільки як самостійне блюдо.

У висновку відзначимо, що відгуки лікарів дієтологів, терапевтів, гінекологів, гастроентерологів про дієту Мірімановой підтверджують її ефективність, збалансованість і раціональність.