Відгук про Дієта “На лимонах” | Ця дієта діє безвідмовно! Перевірено!

      Коментарі Вимкнено до Відгук про Дієта “На лимонах” | Ця дієта діє безвідмовно! Перевірено!

Відгук про Дієта “На лимонах” | Ця дієта діє безвідмовно! Перевірено! Відгук: Дієта “На лимонах” – Ця дієта діє безвідмовно! Перевірено!

Переваги: ??

Ефект очевидний! Дієво! Без обмежень в їжі!

Недоліки:

В 5,6 днях швидко хочеш їсти

.

Хочу розповісти про чудову, діючої дієті-дієті на лимонах. Я почула про неї в програмі “жити здорово”. Фахівці стверджували, що лимон є відмінним засобом для позбавлення від зайвої ваги, тому що в ньому міститися речовини допомагають розщепленню жирів і сприяють схудненню.

Дієта зовсім не складна і не вимагає особливих обмежень, у звичному вам раціоні харчування.

Тривалість дієти становить 14 днів.

А взагалі у лимона багато корисних властивостей, він не тільки розщеплює жири, але так само сприяє очищенню крові і лімфи, що дозволяє нормалізувати обмін речовин в організмі, а значить на довго позбутися не тільки від зайвої ваги, але і від хвороб.

Коли я сіла на лимонну дієту, я вирішила,-треба заодно не їсти жирного, солодкого і мучного, ну і звичайно ж вода-без неї нікуди, 2-3 літри на добу обов’язково-вона чистить наш організм!

Суть дієти полягає в тому, що 1-ий день ви натщесерце випиваєте склянку чистої води з соком 1 лимона, на 2-ий день 2 таких склянки, на 3,4,5,6-аналогічно 3,4,5, 6 склянок. На 7-ий день ми вичавлюємо сік 3-х лимонів плюс 3 ложки меду (не цукор!) В 3-х літрову тару і на протязі доби п’ємо.

Далі все йде у зворотному напрямку: 8,9,10,11,12,13 дні відповідно 6,5,4,3,2,1 склянку соку, а на 14-й день повторюємо дію з трьома літрами. < / p>

А ще я роблю таку річ, ріжу 1 лимончик часточками і ложу в баночку,

між часточок просочування меду-дуже смачно з чаєм і величезний плюс до дієти, якщо, наприклад, цим замінити цукерки.

Ця дієта дуже добре переноситься, так як немає обмежень, якщо ви звичайно, самі їх собі не додасте.

Повторювати дієту можна 2-3 рази на рік, я це роблю навесні і восени.

Насчет скинутих кіло скажу так: мій нормальний вага 52кг, тому, коли я худну, мені нижче 50 кг не спуститися-в підсумку 3-4 кг йде. А ось людям з великою кількістю надлишкової ваги ця дієта повинна допомогти скинути більшу кількість кг, десь 6-8.

Дієту можна також поєднувати з фізичними навантаженнями. Вона недорога, доступна кожному!

Вдалих вам схуднення.

Час використання: 2 тижні