ВЕСНЯНА ДІЄТА Схуднути до весни Дієта і весна, Схуднення до літа

      Коментарі Вимкнено до ВЕСНЯНА ДІЄТА Схуднути до весни Дієта і весна, Схуднення до літа

ВЕСНЯНА ДІЄТА Схуднути до весни Дієта і весна, Схуднення до літа Весняна дієта похудательной бум

Травень – час похудательной буму. Це пов’язано із наступом пляжним сезоном, коли всі мотиви скинути зайву вагу зводяться до естетичних. Але є, принаймні,

ще дві причини, які спонукають сісти на дієту саме навесні.

Людський організм підпорядковується біоритмам – так званим життєвим циклам. І один з цих біоритмів – сезонний. Весна – час пробудження природи від зимової сплячки, час шлюбних ігор. Тому навесні для нас як ніколи актуально бути привабливими. Так що прагнення схуднути, що охоплює навесні жінок, – це інстинкт, а розмови про пляжний сезон – лише раціональне оформлення інстинктивних мотивів. І це добре, оскільки на свої підсвідомі бажання людина відгукується набагато сильніше, ніж на свідомі.

Крім того, наш обмін речовин схильний до сезонних коливань. Бувають періоди, коли ми воліємо енергію накопичувати (запасати жир), і тоді ми природним чином набираємо кілограми. А бувають періоди, коли ми воліємо ці запаси витрачати, і тоді худнемо. Весна – саме такий період. У цей час року активніші гормони, що сприяють вилученню жиру (адреналін, норадреналін, гормони щитовидної залози), і підвищена активність ферментів, що розщеплюють жир. Іншими словами, по ряду причин схуднення навесні значно полегшується. І невипадково в цей час року люди не тільки частіше намагаються худнути, але і значно швидше досягають у цій справі успіху.

Як це не парадоксально, але починати схуднення за дотримання дієти – не кращий спосіб вирішення проблеми зайвої ваги. Набагато ефективніше спочатку «розбудити» жирові відкладення, зробити так, щоб організм перемкнув обмін речовин з накопичення жиру на його витрата.

Робиться це елементарно – за допомогою щоденних прогулянок, тонізуючому зарядки і нормального сну. Доведено, що хронічне недосипання – один з факторів, який сприяє підвищенню ваги і перешкоджає його зниження.

Плануючи дієту, уникайте заборон і напівголодних режимів харчування. По-перше, ці режими сповільнюють обмін речовин, а значить, знижують здатність організму розщеплювати жир. По-друге, природна реакція організму на заборони – зрив. Досвід показує, що після зриву вага наростає дуже швидко і часто до рівня, що значно перевершує вихідний. По-третє, заборони значно збіднюють наш раціон і створюють дефіцит білка, вітамінів і мінералів. А це може призвести до різноманітних порушень обміну речовин, зниження імунітету і т. д.

Набагато ефективніші дієти маложирні з достатньою кількістю білка (нежирне м’ясо, риба, нежирні молочні і кисломолочні продукти, сир). Часто такі режими харчування дозволяють без наслідків для організму скидати по 1-1,5 кг на місяць. Темп зниження ваги буде ще вище, якщо одночасно ви зменшите споживання вуглеводів. Однак тут треба бути дуже обережними. Чи не головна умова – дієта повинна зберігати достатній харчової комфорт. До речі, за визнанням більшості дієтологів, маложирний режим харчування – найбільш проста у виконанні і найбільш ефективна система підтримки ваги.

Під час весняної дієти рекомендується приймати який-небудь полівітамінний препарат. При виборі віддавайте перевагу тим препаратам, в яких список вітамінів досить великий (не менше десяти) і куди включені як водорозчинні, так і жиророзчинні вітаміни.

Якщо у вас нормальний артеріальний тиск, то досить ефективний спосіб ефективний спосіб підвищити опірність організму, підхльоснути обмін речовин і стимулювати розщеплення жиру – це включити в свій раціон так звані біостимулятори: наприклад, настоянки женьшеню, елеутерококу чи китайського лимонника.

Також:

  • весняна дієта
  • історії схуднення дієта весняна
  • весняне похудения