Велотренажер для схуднення (відгуки, ціни та рекомендації)

      Коментарі Вимкнено до Велотренажер для схуднення (відгуки, ціни та рекомендації)

Велотренажер для схуднення (відгуки, ціни та рекомендації) Заняття на велотренажері для схуднення

Як правило, кожен тренажер служить для зміцнення або нарощування певної групи м’язів. Найбільш універсальні тренажери здатні задіяти максимальну кількість груп м’язів. Однак,

ці якості цінніші для тренажерів, що використовуються в спортзалах, а при покупці домашнього тренажера більш важливі інші характеристики. Адже більшість, купують тренажер, бажають не стільки накачати обсяги мускулатури, скільки зміцнити здоров’я і скинути зайву вагу.

Саме тому велику частину домашніх тренажерів становлять велотренажери використовувані для схуднення. Велотренажери забезпечують дуже важливу для схуднення аеробне навантаження, що дозволяє не тільки ефективно спалювати жир, але і підвищити рівень кисню в крові, завдяки чому розвивається серцево-судинна і дихальна системи, а також підвищується загальна витривалість організму.

Кардіотренажери допомагають скинути вагу.

На жаль, в гонитві за швидким способом скинути зайву вагу, багато хто забуває про елементарну безпеку. Звичайно, велотренажер найбільш безпечний з точки зору травматизму апарат серед собі подібних, однак і для його використання є деякі протипоказання. Зокрема для людей які мають травми спини та хребта підійдуть тільки велотренажери для схуднення з горизонтальною посадкою (обладнані спинкою). Та й в принципі – перш ніж почати інтенсивні заняття на будь-якому кардіотренажері (а саме до цієї групи відносять бігові доріжки, орбітреки і велотренажери) варто пройти медичне обстеження. По-перше, обстеження може виявити протипоказання до таких занять, а по-друге, дозволить грамотно скласти програму тренувань.

Графік занять на велотренажері.

Саме правильно складений графік занять на велотренажері для схуднення і його неухильне виконання стане запорукою досягнення успіху. Що стосовно самого графіка вправ, то він повинен бути індивідуальним, адже для однієї людини навантаження може виявитися надмірною, іншому ж такі заняття попросту не принесуть жодного результату. До того ж бажано, як показують відгуки про велотренажери для схуднення, якось урізноманітнити заняття. Одне тренування провести в рівному ритмі з однаковим навантаженням, на другий намагатися забезпечити максимальний швидкісний режим, а на третій попрацювати в «рваному» ритмі, чергуючи інтенсивні навантаження з рівномірними інтервалами. Починати заняття можна всього лише з п’ятнадцяти хвилин в день, поступово збільшуючи час тренувань. Але, практика тренувань на велотренажерах для схуднення та відгуки користувачів показують, що оптимальний графік занять – це три сорокахвилинних тренування в тиждень з перервою в один-два дні для відновлення між ними і чотирьох – п’ятиденним відпочинком в кінці кожного місяця занять. Звичайно, варто дотримуватися графіка тренувань і перевіряти свою масу на вагах, але найголовнішим показником правильності вправ на велотренажері для схуднення є показник ЧСС, тобто дані пульсу. Для «правильно навантаженого» організму він становить три чверті від максимального показника, приблизно визначається як двісті двадцять ударів хвилину мінус вік спортсмена.

Ергометр – кращий велотренажер для схуднення.

Виконувати подібні заняття можна як на звичайному, велотренажері, самостійно контролюючи навантаження і час тренувань, так і на ергометрі – інтелектуальному велотренажері для схуднення ціна якого трохи вище, оснащеному датчиками пульсу, інформаційним монітором і мікрокомп’ютером, контролюючим процес вправ. У другому випадку досить внести в комп’ютер свої дані і вибрати відповідну програму «спалювання жиру», а все інше необхідне для схуднення велотренажер налаштує сам.

Важлива не тільки фізичне навантаження, але і дієта.

Однак наскільки б грамотно не була б прописана програма занять і наскільки б просунутим не був би велотренажер використовуваний для схуднення – не варто забувати ще про одне важливою частини курсу, – про дієту. Необхідно враховувати, що людський організм досить складний і все що поїдається просто неможливо спалити в процесі тренувань. А тому контроль правильності харчування попросту необхідний. Крім того, варто зосередитися на питво, адже дорослий організм зобов’язаний споживати добову норму не менше півтора-двох літрів води, що для деяких недосяжний показник. А під час тренувань націлених на зниження ваги рясне пиття очищеної води без домішок – один з найважливіших факторів досягнення результату.

Використовуючи ці нехитрі правила, і регулярно займаючись на велотренажері для схуднення, можна не тільки зігнати зайву вагу і поліпшити форму ніг, стегон і живота, але і поліпшити загальне здоров’я організму.