Тренування хардгейнера – Бодібілдинг

      Коментарі Вимкнено до Тренування хардгейнера – Бодібілдинг

Тренування хардгейнера – Бодібілдинг Тренування хардгейнера

У кожного з нас свої індивідуальні особливості організму і кожному з нас зростання маси і сили дається абсолютно по-різному. Всіх людей у??бодібілдингу за типом їх статури можна розділити на 3 види: мезоморф, ендоморф, ектоморф.

ектоморфов або як його

ще називають “хардгейнер” зростання маси дається з великим трудом. Відмінні особливості такого типу статури наступні:

    низький рівень жирових відкладень; майже повна відсутність м’язової маси; вузькі кістки; прискорений обмін речовин;

ектоморфов в бодібілдингу доводиться найважче, але навіть вони домагаються величезних успіхів у бодібілдингу. Згадайте таких відомих бодібілдерів як Флекса Уиллера або Сью Гафнер, які на початку свого чемпіонського шляху були звичайними ектоморфов, а зараз – великі чемпіони.

Тренування ектоморфа:

Ваше основне завдання тут змусити працювати кожен м’яз вашого тіла, стимулювати кожне волокно, що в свою чергу призведе до росту м’язів. У вирішенні цього завдання допоможуть важкі ваги, інтенсивні тренування і спеціальні програми тренувань на масу.

Забудьте про ізолюючі вправи. У вашому випадку вони ніяк не підійдуть. Важкі базові вправи в різних модифікаціях – ось про що варто задуматися.

Ще одна порада – відпочинок між підходами має бути приблизно 2-2,5 хвилини. Короткий відпочинок потрібен лише для аеробних навантажень, які активно спалюють жир.

Відпочинок ектоморфа:

Відпочинок – необхідна деталь успішного м’язового зростання не тільки для ектоморфа, а й для кожного атлета. 8 годин сну на день – це ваш мінімум. Тренування кожен другий день буде цілком достатньо

Харчування ектоморфа:

Харчування – ще одна важлива складова прискореного росту м’язів. Тому, для того, щоб нарощувати вагу вам потрібно збільшувати калорійність свого раціону. Ні в кого ще не виходило набрати м’язову масу без правильно складеної дієти.

Спосіб життя ектомофа:

У зв’язку з тим, що ектоморфи по суті своїй слабкі люди, їм доводиться в житті відчувати більше стресів, вони більше інших схильні до хвороб. Також єктоморфам – бодібілдерам вкрай протипоказана активне життя, при якій всі отримані калорії будуть витрачатися даремно. Пам’ятай про те, що особливістю твого організму є підвищений рівень метаболізму, і це одна з тих основних причин по яких тобі так складно додати у вазі і наростити м’язову масу.

Але навіть якщо тобі доводиться займатися активною діяльністю в перебігу дня, то не забувай заповнювати витрачені запаси енергії з прийомом їжі.

< Тренінг на масу від Спасокукоцького