Трейсі Андерсон метаморфози (Tracy Anderson metamorphosis) – відео 90 днів. | Fitnessera

      Коментарі Вимкнено до Трейсі Андерсон метаморфози (Tracy Anderson metamorphosis) – відео 90 днів. | Fitnessera

Трейсі Андерсон метаморфози (Tracy Anderson metamorphosis) – відео 90 днів. | Fitnessera Трейсі Андерсон – Метаморфози (Tracy Anderson – Metamorphosis)

Автор: fitnessera Опубліковано: 12 січня 2014

Трейсі Андерсон «Метаморфози» – програма на 90 днів

Супер програма

від тренера самої Мадонни. Трейсі стверджує, що може допомогти знайти струнке і витончене тіло без ефекту накачаних м’язів, що особливо актуально для тих, хто хоче виглядати не стільки спортивно, скільки мініатюрно і крихко. Досягається такий ефект за рахунок опрацювання дрібних м’язів, які формують силует, не збільшуючись так сильно, як великі м’язи. Іншими словами даний курс розрахований не на рельєф, а на силует.

Розрахований даний курс на 90 днів.

Відео представлені нижче – це 1 кардіо тренування і 9 силових тренувань, на кожну з яких відводиться 10 днів. Кардіо ж робиться після кожної силового тренування .

Займатися необхідно 6 днів поспіль, потім брати день відпочинку (тобто виберіть собі 1 вихідний день в тиждень). У 10 днів для одного відео входять і вихідні дні.

Дієта для курсу Метаморфози

Не секрет, що будь-яке тренування набагато ефективніше при дотриманні певного режиму харчування, іншими словами – дієти. Для метаморфоз Трейсі Андерсон пропонує власну дієту, яка полягає в строгому обмеженні денного каллоража до 1000-1200 Ккал.

Дозволені продукти: нежирне м’ясо, риба, яйця, зелені овочі, зелень, ягоди, крупи, макаронні вироби з твердих сортів пшениці, оливкова і гарбузова олія.

Крупи, тобто вуглеводи, повинні складати мінімальну частку у вашому меню на день, тому що максимальне скорочення вуглеводів – це найголовніший крок до спалювання зайвого жиру. Білки ж (м’ясо, риба, яйця) навпаки повинні стати основою вашого харчування. Овочі і ягоди – допоміжні елементи. Вони є джерелами корисних мікроелементів і непоганими помічниками при бажанні урізноманітнити меню і смакові відчуття.

На день потрібно випивати 1,5 – 3 літра води. Алкоголь і солодкі напої виключити зовсім. Відмовтеся, від шкідливих продуктів – готових соусів, фастфуду, будь-яких солодощів, випічки та іншого. Якщо хочеться солодкого, краще купити цукрозамінник і використовувати його в приготуванні страв.

Ваш день повинен включати Повноцінні сніданок, обід і вечерю + полуденок.

Через низький каллоража дієту можна дотримуватися максимум 6 тижнів. Потім необхідна перерва в 1 місяць (якщо ви ще не досягли бажаного результату і хочете продовжувати дієту), який полягає у підвищенні добового каллоража і у введенні в раціон виключених раніше продуктів (але захоплюватися не варто).

Відео Трейсі Андерсон: Метаморфози (metamorphosis)

Нижче представлені онлайн відео з тренуваннями Трейсі «Метаморфози» на всі 90 днів.