Товсті ноги: що робити?

      Коментарі Вимкнено до Товсті ноги: що робити?

Товсті ноги: що робити? Товсті ноги: що робити?

admin 3 червня 2013 · 0 comments

Найпростіша відповідь – худнути . Але як? – Запитають наші читачки. Адже не за власним бажанням багато дівчат є володарками товстих ніг. Мабуть, схуднути не так просто.

Що ж, постараємося розібратися в такій неприємній ситуації. Перш за все, необхідно згадати, що схуднути локально – не представляється можливим. Крім того, жіночий організм починає основні процеси ліполізу (спалювання жиру) зверху-вниз, тобто – спочатку результати помітні на обличчі, потім вони поступово переходять на груди і лише після – на живіт і ноги. Ось чому багато дівчат кидають фітнес, так і не діставши стрункі і худі ноги.

Для формування гарних ніг потрібен комплексний підхід. По-перше, вам необхідно перебудувати організм на правильне, раціональне харчування. Не слідуйте стереотипам, згідно з якими не можна вживати їжу після 18:00 і т. д. Голодування в будь-якій формі, вводить організм в стресову ситуацію, при якій всі процеси сповільнюються, тобто – Знижується метаболізм, а разом з цим спалювання жиру спадає практично на «ні». Також не слід різко міняти свій раціон. Необхідно поступово перейти на збалансовану дієту. Швидкий стрибок знову ж приведе до стресу, що в результаті виллється в зрив. Саме з цієї причини найчастіше жінки, що пересіли на жорстку дієту. рано чи пізно здаються. Ваше завдання – дати організму час на адаптацію.

Паралельно з цим ви повинні почати спалювати підшкірний жир. Банальні силові тренування не дадуть позитивного результату, бо м’язи ніг будуть приховані під ковдрою жиру. Ми рекомендуємо вам використовувати будь-яку кардіо навантаження і паралельно з цим займатися у фітнес-центрі, акцентуючи увагу на м’язах ніг. Саме так виглядає комплексний підхід, який дозволить швидко обзавестися красивими ногами. Однак необхідно віддавати собі звіт в тому, що не можна скрізь викладатися на всі 100%. Справа в тому, що найчастіше дівчата хочуть все і відразу, внаслідок чого акцент на тренуваннях переходить з м’язів ніг на все тіло. У підсумку загальний прогрес заходить у глухий кут через банальну перетренованості. Якщо ваша першочергова мета – ноги, то зосередьтеся тільки на них, тренуючи інші м’язи в лайт-режимі.

Всю необхідну інформацію про жіросжіганіі ви можете знайти у нас на сайті. Єдине, про що слід поговорити – тренінг.

Тренування м’язів ніг

Багато дівчат бояться присідань зі штангою, побоюючись, що таке важке базовий рух «перекачає» квадріцепси (передню поверхню стегон). Насправді низький рівень тестостерону не допустить будь-якої м’язової незбалансованості. Крім того, як такого м’язового зростання – спостерігатися не буде. У загальному і цілому, не слід уникати тих чи інших вправ. Всі бажання роду «накачати тільки попу» – повинні піти на другий план. Фітнес – це гармонійний розвиток всього тіла, і якщо ви робите акцент на м’язах ніг, то однакову кількість навантаження повинна отримати кожна м’язова підгрупа, яких можна нарахувати цілих чотири: квадрицепс, біцепс стегна, ікри і сідниці.

Ефективні вправи для ніг

Не будемо знову втомлювати вас описом технік виконання тих чи інших рухів. Про це ми досить детально говорили в минулих статтях. Сьогодні ми лише нагадаємо основні аспекти і підкажемо найбільш ефективні вправи.

1. Присідання зі штангою – м’язи стегон і сідниці.

2. Випади в ходьбі – сідниці і м’язи стегон.

Існує величезна кількість різних випадів: класичні, в тренажері Сміта, на одній нозі і т. п. Але серед усіх них особливе місце займають крокові. Пояснимо чому. Справа в тому, що для наших м’язів – кроки вперед є природним біомеханічних рухом, внаслідок чого ви не відчуваєте дискомфорту ні в ногах, ні в суглобах.

Основні рекомендації:

– торс повинен бути перпендикулярний підлозі;

– кути в колінних суглобах повинні перевищувати 90 °;

– підйом відбувається суто за рахунок виставленої ноги.

3. Підйом на шкарпетки – ікри.

Дане вправу можна виконувати в двох тренажерах. Перший варіант передбачає сидячу позицію із зігнутими колінами, а другий – стоячу, при цьому валики тренажера опускаються на ваші плечі. Ми рекомендуємо виконувати тільки сидячий варіант, так як він дозволяє позбавити поперек від навантаження, хоч і невеликий.

Також:

  • діета на ноги