Товсті ноги, повні, що робити? Як скинути жир, вага з ніг?

      Коментарі Вимкнено до Товсті ноги, повні, що робити? Як скинути жир, вага з ніг?

Товсті ноги, повні, що робити? Як скинути жир, вага з ніг? Товсті ноги, повні, що робити? Як скинути жир, вага з ніг?

Що робити, якщо ноги повні, «товсті»?

Яким чином можна ефективно скинути зайвий жир з ніг, вагу?

Відмінна

дієта для схуднення ніжок.

Снідаємо, щоб ніжкам догодити:

Перший «завтраканскій» варіант. Всі страви – по сто грамів. Загальна кількість грамів – чотириста.

Запіканка овоче – м’ясна. Салатик з капусти морський. Кава з молоком «Не цукровий».

Другий «завтраканскій» варіант.

Грудіночка курки (сто грамів). Омлет з яйця одного і з хліба житнього. Чай лимонний з медиком. Яловичий язичок відвареної (сто грамів).

Третій «завтраканскій» варіант:

Чай зелений. Салат овочевий (сто грамів). Бутерброд з хліба житнього (з маслом або з сиром). Салатик овочевий (сто грамів). Філе курки (сто грамів).

Обідаємо, вечеряємо, щоб ніжкам догодити:

Перший «обідо – ужінскій» варіант:

Борщик на «нем’ясних» Бульончик (двісті п’ятдесят грамів). Капустяно – папріковий салат (сто п’ятдесят грамів). Сік (стать стаканчика). Говядіночка нежирна (сто грамів). Чай (зелений).

Другий «обідо – ужінскій» варіант:

Рибочка (сто грамів). Соляночка (мілілітрів). Чай зелений. З крабовими паличками салатик (двісті п’ятдесят грамів Хліб житній (двадцять грамів).

Третій «обідо – ужінскій» варіант:

Чай. Курага (одна). Тушкована говядинки (сто грамів). Рагу (сто грамів). Суп з овочів (двісті п’ятдесят грамів).

Хороша дієта для схуднення ніжок.

Меню дієти таке:

фруктик. Овощікі. Шіповнічек. Полуничка. Перчик красненький. Курага. Часничок.

Є недоліки у дієти:

Перший недостаточек:

У тому, що необхідно, бажано, з фахівцем проконсультуватися. Фахівець може сказати, що така дієта вам не підходить, що краще нею не захоплюватися або поміняти її зовсім.

Другий недостаточек:

З дієтою – складно. Не кожен зможе протриматися довго на її умовах. Хтось буде нервувати, хтось кине дієту, не пройшовши її шлях навіть на половину, хтось боїться дієт….

Є гідності у дієти:

Перше гідність:

Покращує зовнішній вигляд своїх ніжок. Вони стануть стрункими, акуратненькими, гарненькими, казковими. Такими, як у кінофільмах і рекламах різних. Ніжки стануть вашою мрією, яка буде з вами в реальності.

Друге достоїнство:

Ноги себе відчують чарівно:

Зникнуть набряклості ніг. Пропадуть судоми в області ніжок. Ніжки стануть дуже гладенькими. Значно знизиться шанс у «поселення» целюлітними на ногах. Ноги будуть виглядати доглянутими абсолютно завжди.

Продукти . які їсти потрібно і можна, щоб ніженьки ваші худнули і не харчувалися:

Гарбуз. Чай зелений. Кориця. Грейпфрут. Молоко нежирне. Кефір нежирний. Риба. Салатик (кольоровий). Інжир. Мигдаль. Груші. Супчик холодний. Арахіс. Сир знежирений. Йогурт знежирений. Супчик – пюре з овочів. Пріправочкі гострі. Відварене мяско. Вода. Вино (червоне).

Продукти . від яких тікати краще, щоб ніжки уберігати від процесу «поповнення». Увага:

Майонез. Крем шоколадний. Сир твердий. Сир плавлений. Цукерки. Маргарин. Печиво. Масло вершкове. Морозиво (вершкове). Шоколадки. Сметана. Булки. Торт. Газовані напої. Мармелад. Картопелька. Гамбургер. Желе. Варення. Масло рослинне.

Вправи для ніжок схуднення (маленькі вправи і велика користь):

Вправа один.

На спинку лягайте. Ноги в колінах зігніть. Шкарпетки на себе тягніть.

Вправа два:

Ставайте у стеночки, впираючись у неї руками (сильно – сильно). Ногу в коленочкі зігніть. На зігнуту ногу «розташовуйте» гомілку другий ніжки.

Вправа три:

Присідайте, підтримуючи рівно спинку. Стегна тримаєте паралельно підлозі. Повертайтеся в положення вихідне.

Хочете скинути жир з ніг – поєднуйте всілякі методи схуднення. Лень, до речі, єдине, що може вам здорово «поднасоліть». Женіть її геть! Можливо, знадобляться і «триповерхові» слівця. Але намагайтеся не вимовляти їх, а думати ними, щоб було не соромно.

Відгуки. Що жінки говорять про власні ніжках:

Поліна Владиславівна: Я люблю свої ноги такими, які вони в мене зараз. Раз не соромлюся коротку спідничку носити – значить, бачу, що вони красиві і сексуальні. Та й компліменти роблять свої справи. Коли мені кажуть, що у мене дуже тіло ефектно – красиве – я охоче вірю в ці слова.

Маргарита Марківна: Незадоволена я ніжками. Але працюю над своїм «невдоволенням». Майже дванадцять годин на добу! Ноги і все тіло втомлюються, але ця втома – повна дурниця в порівнянні з тим результатом, якого я очікую від своїх праць. Знаю: старання мої винагородяться долею і везінням!

Валентина Анатоліївна: Мене все влаштовує в ніжках! І нічого не буду я скидати. У цьому не бачу потреби ні я, ні моя рідня. Вони кажуть, що моя повнота мене тільки прикрашає. Як це чути приємно, якби ви знали! Ніхто мене не звинувачує в моїй повноті, ніхто не обзивається. Погодьтеся, що це дуже классненько! Я себе жінкою можу спокійно відчувати. І я не парюся з приводу чогось там «зайвого» у себе.

Тетяна Пилипівна: Дієти допомагають. Але мені не можна сидіти на них. Лікарі, типу, заборонили. Я їм не вірю, але намагаюся прислухатися, часом. Вони й праві можуть бути. Це і змушує бути кілька «слухняною». Але як я не люблю і не виношу слухняною бути! Про це добре обізнані мої подружки. У них і запитайте, що для мене означає бути в чомусь слухняною. Тренажер у мене є. Але моя лінь не дає мені проводити на ньому багато часу. Хоча я і обіцянка даю сама собі, що завтра почну їм серйозно користуватися. Так, смачні «сніданки», звичайно! Мама не вірить уже в мою силу волі. Вона більше гроші шкодує, які на тренажер я витратила. Сама не знаю, навіщо було мені це потрібно, якщо немає волі ніякої у мене. Вбила б себе, так не вийде. І інші не вирішуватися на злочин піти. Як з лінню боротися – не в курсі. І немає тренажерів на дану тематику, на жаль. Був би – купила. І знову, напевно, лінувалася. Кошмари якісь!

Також:

  • як скинути жир з ніг
  • як скинути жир на ногах