ТОП-5 добавок для схуднення. » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування

      Коментарі Вимкнено до ТОП-5 добавок для схуднення. » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування

ТОП-5 добавок для схуднення. » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування ТОП-5 добавок для схуднення.

Щоб виграти боротьбу у смертельному битві проти зайвої ваги, деякі використовують жиросжигающие добавки.

Перш ніж ви підете в магазин і почнете витрачати свої гроші даремно, прочитайте трохи інформації

про складові ці добавки компонентах. Якщо ви будете більш «збройним» споживачем, то у вас буде більше шансів знайти оптимальний продукт для досягнення вашої мети.

Кожен з описаних нижче п’яти компонентів здатний надати вам допомогу в спалюванні жиру, але кожен з них працює трохи по-різному. Використовуйте всю їх силу для досягнення результату!

Кофеїн

Більшість з нас отримує заряд кофеїну з нашої ранкової чашки кави. У той час як він допомагає нам відчувати себе менш схожими на зомбі вранці, кофеїн також володіє і іншими сильними, що допомагають в боротьбі з жиром, властивостями.

Коли ви сидите на дієті, ваш енергетичний рівень часто падає так сильно, що ви нічого не можете зробити на роботі, в школі або спортзалі. Кофеїн може допомогти вам це полегшити. З великою кількістю енергії ви зможете підтримати більш високий рівень життєдіяльності і спалити більше жиру.

Люди, які сидять на дієті і приймають кофеїн до тренування, повідомляють, що їх тренування проходить набагато легше, ніж тренування без кофеїну.

Дослідження, опубліковане в Журналі медицини та науки в спорті, повідомляє, що вживання напою, що містить 330 мг кофеїну за 60 хвилин перед тренуванням, призводить до більш високого рівня спалювання жиру під час тренування і супроводжується більш низьким рівнем окислення вуглеводів.

Цей високий рівень спалювання жиру означає, що в той час, коли ви спалюєте жир для поповнення енергії, ви економите накопичений м’язами глікоген. А коли ви витратите глікоген – ваша тренування буде проходити більш важко, і ви будете почувати себе сильно втомленим. Кофеїн може допомогти використовувати вашу ж жировий прошарок в якості палива для того, щоб ви стали стрункішою, відчуваючи себе при цьому прекрасно.

Також багато повідомляють, що відчувають менше голоду після вживання кофеїну. Тому чашка кави може допомогти втамувати не тільки спрагу, але і відкласти прийом їжі на деякий час.

Якщо ви дійсно вирішили вибрати продукт, що містить кофеїн, то спочатку перевірте свою чутливість до стимуляторів. Якщо ви сильно чутливі, то вам необхідно вибирати добавку без кофеїну.

Йохимбин

Йохимбин видобувається з кори особливого африканського дерева. Дуже часто добавки на основі екстракту йохимбе використовуються для спалювання зайвого жиру. Покращуючи кровопостачання, йохимбин може посприяти більш легкому окисленню жирних кислот.

Посилене кровопостачання м’язових клітин може також прискорити їх відновлення, доставляючи до них більше кисню і поживних речовин.

Екстракт зеленого чаю

Подібно кофеїну екстракт зеленого чаю може підсилити окислення жиру в організмі. Також екстракт зеленого чаю містить катехіни, які сприяють підвищенню швидкості метаболізму, допомагаючи всьому тілу спалити більше калорій відразу ж після їх поглинання.

Хоча екстракт зеленого чаю і не здатний спалити сотні калорій самостійно, його ефект чинить серйозний вплив на ваш результат в боротьбі із зайвою вагою при тривалому використанні.

Дослідження, опубліковане Американським інститутом харчування, відзначило, що вживання учасниками дослідження екстракту зеленого чаю під час фізичної активності призводить загальному поліпшенню показників у втраті ваги.

Худія Гордон

Якщо ви вічно голодні, то худія Гордон допоможе позбутися від цього постійно супроводжуючого вас почуття. У природі худія Гордон виростає в Південній Африці і спочатку використовувалася мисливцями для придушення почуття голоду під час тривалих мисливських експедицій.

Слід вважати, що більшість з нас не збирається вирушати в яку-небудь тривалу експедицію, однак використання худіі може допомогти вам позбавиться від постійного неприємного відчуття голоду, викликаного дієтою.

Деякі люди заявляють, що ця добавка ніяк на них не вплинула. Дійсно, її дія може проявитися не відразу, так що перш, ніж ви зможете реально оцінити її і зрозуміти, чи працює вона на вас, може пройти кілька тижнів.

7-кето

7 – кето – звучить як назва якогось синтетичного наркотику або чого-небудь інопланетного, але насправді – це природний, негормональний метаболіт, тобто продукт розпаду гормону дегідроепіандростерона, більш відомого як DHEA. Точно так само, як DHEA, 7-кето проводиться природним шляхом в організмі людини. Оскільки ми старіємо, то природний рівень 7-кето знижується.

Додавання препаратів, які містять 7-кето, може допомогти вам збільшити швидкість метаболізму і, отже, спалювати жир більш ефективно. Також 7-кето може поліпшити синтез білка, тобто він допоможе зберегти вам більше сухих м’язів.

Слід знати, що ніякий засіб для схуднення не призначене для заміни правильної дієти і комплексу вправ. Добавки для спалювання жиру можуть тільки допомогти вам спалити жир, але вони не спалюють жир замість вас. Використовуючи засоби для схуднення правильним чином, ви зможете досягти своєї мети у втраті зайвої ваги.