Типи дієт: для фігури типу груша і яблуко – Woman’s Day

      Коментарі Вимкнено до Типи дієт: для фігури типу груша і яблуко – Woman’s Day

Типи дієт: для фігури типу груша і яблуко – Woman’s Day Підбір дієти для типу фігури груша

Тип фігури груша

Фото: Shutterstock

Характерні риси жіночої фігури «груша»

Цей тип жіночої фігури нагадує трикутник з основою

внизу і відрізняється різким контрастом між крихкими плечима і досить масивними, широкими стегнами. Груди у жінок з такою фігурою не надто велика, На тлі вузьких, витончених плечей, спини, тонкої шиї та рук, а також вузької талії, нижня частина тіла, а саме повні ноги і широкі стегна, виглядає досить важко.

При наборі ваги у жінки «груша» жирові відкладення з’являються в основному в області стегон і ніг, при цьому талія, груди і обличчя залишаються худими. При зниженні ваги також худне в першу чергу верхня частина тіла, а з стегон і ніг жир починає йти в останню чергу.

Зазвичай жінки з фігурою «груша» мають хороший апетит, низьку швидкість обміну речовин і схильність до набору зайвих кілограмів, які, якщо не дотримуватися дієти, швидко відкладаються на стегнах і сідницях

Принципи правильного харчування

При складанні щоденного раціону харчування обов’язково потрібно враховувати особливості фігури. Нижня частина тіла у жінок з фігурою «груша» насилу втрачає жир, так як кровообіг в області стегон, ніг і сідниць у цьому випадку загальмовано, порівняно з верхньою частиною тіла. Скупчення жирових клітин в певних областях призводить до порушення кровотоку, в результаті чого кров і лімфа не надходять до жирових відкладень, і вони не використовуються для добування енергії організмом. Жир просто застоюється і накопичується.

Тому дуже важливо стежити, щоб не відбувалося різкого набору ваги і подальшого схуднення. При схудненні жир буде йти тільки у верхній частині тіла, що призводить до дисбалансу в організмі, який може спровокувати порушення роботи серцево-судинної системи. Крім того, такий тип фігури при схудненні найбільш схильний до появи целюліту на стегнах, ногах і сідницях.

Для дівчини з пишними стегнами потрібно вибрати тип харчування, що передбачає збалансовані пропорції вуглеводів і білків при низькому вмісті жирів. При цьому велику частину вуглеводів і жирів, бажано рослинних, потрібно вживати в першій половині дня, на сніданок. Обід повинен складатися з овочів, до вечері необхідний білковий перекус, а на вечерю потрібно з’їдати продукти, що складаються переважно з білків і вуглеводів. У меню має бути якомога більше:

– наслідках фруктів;

– овочів;

– нежирної риби;

– відвареного м’яса;

– сиру.

А ось дотримуватися тільки овочевої дієти при такому типі фігури не варто, так як такий раціон призведе до ще більшого схудненню верхньої частини тіла, тоді як з стегон і сідниць жир не піде.

Рекомендовані продукти харчування

Жінці з типом фігури «груша» обов’язково потрібно включати в щоденний раціон якомога більше продуктів, які прискорюють обмін речовин. Серед білкових продуктів до них відносяться: