Тетяна Рибакова – за 4 роки схудла на 55кг – FitBreak! Все про фітнес та бодібілдінг

      Коментарі Вимкнено до Тетяна Рибакова – за 4 роки схудла на 55кг – FitBreak! Все про фітнес та бодібілдінг

Тетяна Рибакова – за 4 роки схудла на 55кг – FitBreak! Все про фітнес та бодібілдінг Тетяна Рибакова – за 4 роки схудла на 55кг

Рік народження: 1990

Зріст: 165 см

Початковий вага: 105кг

Підсумковий вага: 50 кг

На офіційному

сайті Тетяна Рибакова ділиться своєю методикою, фотографіями до і після схуднення. Дівчина брала участь у програмі «Нехай говорять» Андрія Малахова, його можна подивитися онлайн в продовженні статті.

Відео ефіру програми «Пусть говорят», в якій брала участь Тетяна Рибакова

За словами Тетяни, коли вона важила 105кг їй «було неприємно дивитися на своє відображення в дзеркалі і загальну шкільну фотографію, на якій я була товщі шкільного завуча, до речі, я була товщі всіх учнів не тільки в моєму класі, але і у всій школі. »Дівчина, як і всі її ровесниці, мріяла мати можливість красиво одягатися, не соромитися своєї фігури перед однолітками. Протягом декількох років Тетяна Рибакова пройшла шлях від жорстких обмежень у дієті, погано впливали на її фізичний і моральний стан, до усвідомлення необхідності переходу на здорове харчування та захоплення і занять фітнес-терніровкамі.

Ніяких «чарівних» дієт і «чудодійних» 15-хвилинних спортивних програм Тетяна не придумала і не намагається розробляти свою «дійсно допомагає» систему харчування. Її поради, які вона дає на каналі Youtube. відомі всім, хто цікавиться питаннями схуднення і підтримки ваги. Інформація, якою ділиться Тетяна Рибакова, насамперед корисна людям, які хочуть скинути вагу і не знають з чого почати. Зокрема, дівчата, які виснажують себе низькокалорійними і монодієти (гречана, кефірна і т. д.), не усвідомлюють, що роблять більше шкоди, ніж користі, можуть перейняти досвід Тетяни і не повторювати її помилок.

Не так давно Тетяна Рибакова зважилася на пластичну операцію для видалення зайвої шкіри, що не підтягувалася самостійно. Спорт і косметичні процедури не змогли повністю вирішити цю проблему, але бажання довести зовнішній вигляд до власного ідеалу все ж залишалося. Тетяна робила відео про підготовку до операції, безпосередньо в клініці і в перші дні по завершенню. Насамперед Тетяну цікавив стан шкіри живота і через кілька місяців після пластичної операції у неї залишився тільки невеликий шрам, непомітний для оточуючих.

Історія схуднення вразила також і шахраїв, які користувалися популярністю Тетяни Рибаковій в соціальних мережах і використовують її ім’я та фотографії в цілях просування товарів для схуднення. На своїй сторінці Вконтакте Тетяна пише, що « зелена кава, чай, методика« 25 кадр », Slender, Slimmers, методика доктора Жукова – все це шахраї, які використовують мої фото« До і Після ». Жоден «чарівний» напій або таблетка не допоможуть схуднути. які б фотографії «чудесних» перетворень не використав виробник чергового засоби для схуднення.

На сьогоднішній день Тетяна Рибакова задоволена своєю вагою, регулярно займається спортом і дотримується здорового харчування. Схуднення допомогло їй позбутися комплексів і зробити свій досвід прикладом для інших дівчат, які борються із зайвою вагою і не вірять у свої сили. Те, що здається неможливим, можна зробити реальністю. Цілеспрямованість і віра в себе допомогли Тетяні Рибаковій добитися бажаної мети і змогли повністю змінити її життя.

На офіційному сайті Тетяни, підписавшись на розсилку, можна безкоштовно завантажити її книгу про те, як вона схудла на 55 кг без дієт. Книга являє собою міні-брошуру, яка допоможе тим, кому потрібно зробити перший крок для схуднення, хто не знає, з чого почати схуднення.

Якщо Вам сподобалася стаття, поділіться з друзями!

Також:

  • люди які схудли
  • тетяна рибакова