«Сжигательница жиру» – ефективна дієта для схуднення – Бібліотека бодібілдингу та фітнесу | Бібліотека бодібілдингу та фітнесу

      Коментарі Вимкнено до «Сжигательница жиру» – ефективна дієта для схуднення – Бібліотека бодібілдингу та фітнесу | Бібліотека бодібілдингу та фітнесу

«Сжигательница жиру» – ефективна дієта для схуднення – Бібліотека бодібілдингу та фітнесу | Бібліотека бодібілдингу та фітнесу «Сжигательница жиру» – ефективна дієта для схуднення

3 годаназад by Dimka Коментарі відключені

Спочатку дієта, названа її творцями «Сжигательница

жиру», з’явилася на голлівудських пагорбах, і після того, як була успішно випробувана їх мешканцями, стала відома практично повсюдно. Основною особливістю цієї дієти є те, що вона дає можливість худне вибирати між тим чи іншим продуктом. На відміну від більшості жорстких дієт, суворо регламентують раціон, тут є можливість піти назустріч своїм бажанням, що багато в чому сприяє популярності «Сжигательница жиру».

Насамперед, потрібно відзначити, що ця дієта обмежує споживання вуглеводів – людині доведеться відмовитися від звичайної порції картоплі, білого хліба і випічки, каш і цукру. Таким чином, він змушує свій організм використовувати накопичений жир, що і призводить до бажаного ефекту.

Дієта демонструє відмінні результати ще й тому, що продукти, рекомендовані до вживання, сприяють прискоренню обмінних процесів. Дієта легко переноситься і не викликає стресу, оскільки розрахована на тиждень, і перетерпіти сім днів на «Сжигательница жиру» зможе будь-яка людина, навіть якщо він не відрізняється сильною волею і схильний вдаватися до обжерливості.

Сидячи на цій дієті, необхідно харчуватися чотири рази на день. Снідати варто в період з 6 до 9 години ранку, проте приймати їжу безпосередньо після пробудження не рекомендується. Повинно пройти хоча б дві години з цього моменту – організм активізує всі свої функції і буде готовий до будь-яких навантажень – у тому числі, і до перетравлювання їжі. Крім того, це дозволяє стабілізувати рівень цукру в крові. Обід потрібно планувати в інтервалі з 10 до 13 годин, полуднувати можна з 14 до 16, вечеряти – з 17 до 20 годин.

худнуть пропонується ознайомитися з трьома списками дозволених продуктів, з яких він може вибрати собі ті чи інші продукти. Плануючи свій сніданок, потрібно вибрати один продукт зі списку № 1, один – зі списку № 2. На обід і полуденок необхідно вибрати один продукт зі списку № 1, один – зі списку № 2 і ще один – зі списку № 3. На вечерю – два продукти зі списків № 1 і 2. Для одного вживання вже вивірені допустимі розміри порції. Як приготувати ті чи інші продукти, залишається на розсуд худне.

Список № 1 містить в собі білкові продукти. Худеющий може вибирати з таких варіантів:

два яйця;

200 гр. нежирного сиру;

110 гр. нежирної шинки;