Схуднути на геркулесі і Дієта з геркулес – Вуглеводні дієти

      Коментарі Вимкнено до Схуднути на геркулесі і Дієта з геркулес – Вуглеводні дієти

Схуднути на геркулесі і Дієта з геркулес – Вуглеводні дієти Схуднути на геркулесі і Дієта з геркулес

Геркулес відноситься до категорії дуже корисних для нашого організму продуктів. Геркулес унікальний тим, що допомагає в процесі очищення судин,

знижує загальний рівень холестерину в крові. У свою чергу, в цьому продукті харчування міститься мала кількість калорій. Ця властивість призвело до того, що на світ з’явилася геркулесовая дієта . яка вважається досить складною.

Зараз я поясню, чому. Будь-яку злакову дієту дуже складно дотримуватися. У тому випадку, якщо ви вирішили сісти на геркулесову дієту, і налаштовані серйозно, розрахуйте свої сили, щоб їх вистачило на тиждень. Саме стільки часу становить курс геркулесовой дієти. Само блюдо, яке ви будете вживати протягом тижня, дуже просте.

Рецепт страви геркулесовой дієти

Щоб приготувати основне блюдо цього методу схуднення нам буде потрібно жменю звичайного рису, яку слід залити склянкою холодної води. У тому випадку, якщо у вас мало часу, то геркулес можна залити окропом і приступити до вживання вийшла каші.

Готуючи про запас, залийте геркулес холодною водою, яку попередньо прокип’ятіть. Залиште на ніч. Страва готова. Також ви можете приготувати геркулес на пару. Начебто проста на перший погляд геркулесовая дієта, таїть у собі ряд складнощів.

Даний метод схуднення відноситься до категорії важких дієт, так як протягом семи днів нічого крім геркулесу їсти не можна. Також прийнято записувати цей метод в категорію монодиет. Тому будьте з ним досить обережні, тому що можна дуже легко завдати шкоди своєму організму.

Основні відомості про геркулесовой дієті

Варто сказати, що геркулесовая дієта дозволена лише людям, які проконсультувалися з лікарем. Якщо вам ліньки йти до лікаря, то спробуйте для себе розвантажувальний день на геркулесі. У складі геркулесу є складні вуглеводи, які наш організм розщеплює довгий час. Підсумком геркулесовой дієти стане втрата до семи кілограмів.

Сьогодні створений більш щадний тип геркулесовой дієти. Він полягає в тому, що до складу замоченого геркулесу додається знежирений натуральний йогурт або кефір. Також можна додати яблуко або столову ложку меду. У цьому випадку ви повинні втратити за тиждень до п’яти кілограмів.