Схуднення за Джилліан Майклс – здійсни метаболізм

      Коментарі Вимкнено до Схуднення за Джилліан Майклс – здійсни метаболізм

Схуднення за Джилліан Майклс – здійсни метаболізм Джилліан Майклс “Прискор метаболізм”

В палкому прагненні схуднути на допомогу жінкам і дівчатам приходить чудовий курс відомого тренера Джиліан Майклс “Скинь зайву вагу, здійсни метаболізм”, в оригіналі це звучить

як “Banish Fat, Boost Metabolism” .

Тренування Джилліан Майклс “Прискор метаболізм”

Як тільки не називають Джилліан Майклс: і “страшний тренер”, і “вогонь-баба”, але ось вже не перший рік завдяки її курсам всі бажаючі можуть сформувати струнку фігуру і досягти чудових спортивних результатів.

Деякі дівчата твердо впевнені в тому, що можуть схуднути лише за допомогою однієї дієти, причому спершу однієї, потім інший і так далі, практично до безкінечності. Вони п’ють чудо-напої для спалювання жиру, намазуються кожен день кремами для схуднення, але в плані фізичного навантаження не роблять нічого.

На щастя, є й інші дівчата, які чудово розуміють, що лише комплексний підхід – запорука успішної боротьби із зайвою вагою, але далеко не у всіх є час для регулярних занять спортом. Відеотренування Джилліан Майклс “Прискор метаболізм” – відмінний вихід з такої ситуації .

Тривалість тренування приблизно 50 хвилин, вона складається з 6 комплексів вправ, а кожну вправу повторюється по два рази. Всі вправи тренування дуже різноманітні, є елементи з аеробіки та кікбоксингу, за рахунок цього вона не набридає протягом тривалого часу. Комплекс складений таким чином, щоб запустити і прискорити метаболізм, причому так, що ефект зберігається ще кілька годин після тренування.

Охочим схуднути з Джиліан Майклс потрібно враховувати, що ця програма досить тривала і інтенсивна, тому навряд чи підійде для непідготовленого новачка. Якщо ви познайомилися з Джилліан вперше, то почніть з “Шреді”, яка триває всього 20 хвилин, а значить, ви не закинете тренування після першого ж заняття.

Якщо ж ви серйозно налаштовані на Джилліан Майклс “Прискор метаболізм”, то тримайтеся . Ви пропрацюєте найглибші м’язи, а серце буде прагне буквально вискочити з грудей. Тренер вимагає все більшої віддачі, але це того варто, адже через якийсь час, сумлінно виконуючи комплекс, ви дійсно зможете це зробити!

Як організувати тренування з Джилліан будинку

Схуднути з Джиліан Майклс можна в домашніх умовах, так як для занять не потрібно багато місця. Для тренування вам знадобиться хороший килимок, бажано не ковзний, і пара гантелей. Через велику кількість поворотів і стрибків обов’язково придбайте для занять якісні кросівки з хорошою амортизацією. Були випадки, коли навіть підготовлені спортсмени, розминаючись під цю програму вдома, травмували коліна й гомілковостопні суглоби – не потрібно повторювати їх помилок.

Якщо виконання комплексу Джилліан Майклс “Прискор метаболізм” спочатку дається вам важко, але ви категорично не хочете його змінювати, входите в тренування не поспішаючи, поступово, кожен день додаючи кілька нових вправ. Наприклад, почніть з 20 хвилин на день. Не забувайте робити обов’язкову розминку перед початком вправ, а завершуйте тренування заключній розтяжкою.

Виконуючи комплекс “від” і “до”, можна розраховувати на втрату півтора кілограм щотижня. Метаболізм з Джилліан Майклс за відгуками прискорюється дуже швидко . і вже через кілька тижнів можна схуднути на пару розмірів.

Тренування Джилліан універсальні: вони однаково хороші як для тих, хто мріє скинути велику вагу (10 і більше кг), так і для охочих позбутися від 2-3 нав’язливих кілограмів. Після програми, запропонованої Джилліан, ваше тіло знайде відмінну форму!