Схуднення за допомогою активованого вугілля, як схуднути за допомогою активованого вугілля, способи схуднення за допомогою активованого вугілля в домашніх умовах – MissFit. Ru

      Коментарі Вимкнено до Схуднення за допомогою активованого вугілля, як схуднути за допомогою активованого вугілля, способи схуднення за допомогою активованого вугілля в домашніх умовах – MissFit. Ru

Схуднення за допомогою активованого вугілля, як схуднути за допомогою активованого вугілля, способи схуднення за допомогою активованого вугілля в домашніх умовах – MissFit. Ru Як схуднути за допомогою активованого вугілля Активоване вугілля для схуднення

Як схуднути

за допомогою активованого вугілля цікавить багатьох російських дівчат. Останнім часом це стало шалено популярним методом позбавлення від зайвої ваги. І в цьому немає нічого дивного, адже пити безпечні «натуральні» таблетки куди приємніше і простіше, ніж їсти прісну їжу і відчувати муки голоду. Але ж активоване вугілля для схуднення не призначений, цей лікарський засіб. Давайте розбиратися хто придумав використовувати вугілля для корекції фігури, і в чому полягає його «похудательной ефект».

Для цього почитаємо те, що пишуть про вугілля народні цілителі.

Думка 1

«Активоване вугілля дуже ефективний у боротьбі із зайвою вагою. Це дуже давній народний метод, дієтологи його не вітають, так як в інструкції не вказано, що його можна вживати з метою схуднення. Але ми рекомендуємо його приймати для чищення шлунка і кишечника від шлаків ».

Думка 2

«За допомогою активованого вугілля можна не тільки підлікувати травну систему, а й схуднути. Популярність і різноманітність застосування активованого вугілля викликані його натуральним складом, безрецептурних відпусткою і ціною цього лікарського засобу. Активоване вугілля як фільтр для людського організму. Він відмінно очищає організм і широко застосовується при інфекціях, отруєннях, алергіях і діареї, а також токсикозі, гепатиті. Застосовується він і в побуті ».

Думка 3

«Схуднення за допомогою активованого вугілля – це не тільки безпечно, але й дуже корисно. Так як, це натуральний засіб:

    швидко засвоюється, його можна використовувати для очищення організму від отрут, він нейтралізує 50-60% отрут в шлунку; може допомогти вивести токсини з організму людини, при цьому збагатити тіло енергією; допомагає від діареї і здуття живота, рекомендовано при метеоризмі; має омолоджують властивостями, він уповільнює старіння організму на клітинному рівні (якщо приймати вугілля регулярно, він покращує функції нирок і печінки); знижує холестерин в крові, що благотворно впливає на судини, серце, головний мозок, нирки і печінку; знижує ризик вірусних захворювань. »

Звичайно, багато чого з написаного вище – це явне перебільшення, а щось – так взагалі з розряду фантастики. Щоб зрозуміти яке дію на організм має активоване вугілля, досить прочитати інструкцію по застосуванню, в якій сказано, що він застосовується при діареї, інтоксикації організму, при кишкових інфекціях, а також при підготовці до рентгенологічного або ультразвукового дослідження для зниження газоутворення.

Від зайвого ж ваги, як вважають народні цілителі, вугілля допомагає позбутися шляхом виведення з організму зайвої рідини та очищення від «шлаків». Якщо ви вирішили ось так не стандартно використовувати знайоме багатьом з нас з дитинства ліки, то потрібно знати способи схуднення за допомогою активованого вугілля в домашніх умовах.

1. Слід поступово збільшувати дозування активованого вугілля, до тих пір, поки норма одного прийому не досягне співвідношення 1 таблетка на 10 кг ваги (починати з 3 таблеток). Так, жінці з вагою 70 кілограмів потрібно пити по 7 таблеток вугілля в день. Приймати вугілля до сніданку, на голодний шлунок.

2. Пити вирахувану норму вугілля за вищеописаною формулою в три прийоми. Приймати ліки перед їжею, за 30-40 хвилин. Тривалість прийому – приблизно 10 днів. Повторити можна не раніше, ніж через 7 днів.

Хоч активоване вугілля і натуральний препарат, він має деякі негативні сторони, які потрібно враховувати до і під час прийому таблеток. Активоване вугілля знищує не тільки токсини, але й отримані з їжею вітаміни і мікроелементи. Через це, як мінімум, може погіршитися стан шкіри, почати випадати волосся. Якщо вживати для схуднення вугілля, потрібно паралельно приймати комплексні вітаміни. Крім того, активоване вугілля, що вживається регулярно, завжди призводить до запорів, що саме по собі не сприяє схудненню і погіршує якість життя.

Тому, сто разів подумайте – чи варто йти на поводу у моди?