Схуднення з фуросемідом або фуросемід для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Схуднення з фуросемідом або фуросемід для схуднення

Схуднення з фуросемідом або фуросемід для схуднення Схуднення з фуросемідом або фуросемід для схуднення

Схуднення з фуросемідом – один з найнебезпечніших методів позбавлення від зайвої ваги. У нього дуже багато обмежень, цей метод вважається дуже жорстким, і дуже небезпечним для вашого здоров’я. Чому? Та тому що фуросемід – це один з найпотужніших діуретиків. Цей препарат дуже сильно впливає на систему виділення людини, на обмін речовин, та взагалі, на будь-який процес, що протікає в організмі. Сідаючи на таку дієту, ви просто підписуєте вирок – вбиваєте своє здоров’я.

Фуросемід зазвичай випускають у вигляді ін’єкцій і таблеток, гранул. Це сильнодіючий сечогінний препарат. Його призначають при серйозних набряклість і хворобах нирок, печінки, при гіпертонічному кризі. Іноді, дуже-дуже рідко, лікарі призначають фуросемід вагітним – щоб прибрати сильну набряклість, яка шкодить здоров’ю малюка і матері.

Крім того, фуросемід можуть призначити в тому випадку, якщо є сильна інтоксикація організму. Цей препарат просто моментально виводить токсини і отрути, які можуть загрожувати вашому житті.

Хто ж додумався використовувати препарат з метою для схуднення? Втрата ваги – це лише побічний ефект, ні до в якому разі не можна захоплюватися фуросемідом, це може коштувати вам життя.

Насправді фуросемід дуже ефективно виводить міжклітинну рідину і продукти жирового розпаду. Але при цьому ви повинні знати, що він виводить взагалі все – всю користь, всі вітаміни, все, що зміцнює і захищає вашу імунну систему.

Ніколи не користуйтеся фуросемідом при захворюванні печінки і нирок без призначення лікаря.

Ніколи не пийте фуросемід при подагрі, при вадах серця та інфаркті.

Лактація, вагітність і дитячий і літній вік – тільки в екстрених випадках, коли без препарату не обійтися.

У фуросеміду важкі побічні ефекти. Він погіршує слух і зір, йдуть сильні порушення сну і психо-емоційного стану, впливає на видільну і травну систему, на серце. Крім того, що трапляються сильні алергічні реакції.

Фуросемід для схуднення – одне з найнебезпечніших коштів, яке тільки можна уявити. Почнемо з того, що придумано ліки зовсім не для того, щоб ви могли швидко скидати вагу, а для лікування серйозних хвороб.

Так, ефект від фуросеміду практично миттєвий. Але тільки пам’ятайте, що ви зовсім не позбудетеся від жирових відкладень – ви просто заберете з тканини майже всю рідину, що загрожує сильним зневодненням. Схуднення триває до тих пір, поки рідина не покине організм в межах допустимого. Жирові відкладення залишаються на місці і схуднення припиняється. Хочете підійти до позбавлення від зайвих кілограмів серйозно – відмовтеся від солодощів і жирної їжі, харчуйтеся правильно і будьте активні фізично.

Безконтрольний прийом препарату може призвести до летального результату, а в кращому випадку – до серйозного зневоднення, виснаження, до відмови органів і висновку кальцію. Дуже швидко починають губитися волосся і нігті, кістки стають крихкими, серце слабким. Імунітет також слабшає. Причому настільки, що ви можете підхопити абсолютно будь-яку інфекцію. Такий же ефект – вимивання всього корисного – має і активоване вугілля. Тому худнути за допомогою цих препаратів – своїми руками позбавляти себе здоров’я і краси.