Схуднення стегон і живота

      Коментарі Вимкнено до Схуднення стегон і живота

Схуднення стегон і живота Схуднення стегон і живота

Читайте також:

Схуднення стегон і живота – складний процес. На сьогоднішній день актуальна мода не на стегна і живіт, а на їх відсутність або маленький натяк. Але як бути, якщо вони все ж виділяються

і значно перевершують норму?

Вихід є один, усередині займайтеся фізичними вправами і, звичайно ж, позбавляйтеся від зайвих жирових відкладень в області стегон і живота. Пропонуємо комплекс занять на кожен день.

1) Схрещування ніг. Лягаємо на спину і піднімаємо ноги під кутом в 90 градусів, злегка зігнувши коліна і повністю розслабивши м’язи. У даному положенні починаємо з допомогою стегнових суглобів схрещувати праву ногу над правою і навпаки. Щоб схуднення стегон мало місце бути виконуйте це фізична вправа 150 раз в прискореному темпі. Не забувайте, що м’язи повинні бути розслаблені.

2) Хочемо скинути жирок з стегон і живота? Крутимо педалі . Лягаємо на спину і починаємо крутити імпровізований велосипед, але при цьому роблячи упор на м’язову масу стегон. Як і в попередній вправі, м’язи розслаблені. Починаємо поступово з сорока обертів і прискорюємося до 150 разів. Не забувайте робити перерви для відпочинку.

Увага: намагайтеся не використовувати вправи для схуднення стегон і живота, від яких вимагається присідати, вставати на носочки або напружувати м’язи. Це не зменшить розмір ваших стегон. Радимо придбати механічний масажер, що продається в господарських магазинах. Масажуйте стегна у напрямку вгору від коліна.

Без зайвих розмов попереджаємо – «збільшити» об’єм стегон набагато легше, ніж «зменшити». Але якщо ви будете частіше і систематично вправлятися, схуднення для стегон і живота дасть результати. Результати ваших праць почнуть проявлятися через пару місяців, і ви будете задоволені своїм тілом.

3) Махи ногами . Встаємо біля стільця так, щоб правий бік виявився близько у спинки. Беремося за неї правою рукою, це набагато спростить вправу і дасть можливість дотримуватися під час махів. Далі приступаємо до самого завданням: сильним махом направляємо ліву ногу вперед, потім вгору і вправо. Ставимо носок лівої ніжки на сидушку стільця. Так повторюємо близько 10 разів. Далі проробляємо з іншою ногою, переставивши стілець. Постараємося завантажити м’язи до межі, виконуючи махи ширше. Не забувайте про рівному і правильному диханні.

4) Ще одна вправа яке можна виконати в домашніх умовах для схуднення в стегнах це «Ходимо» на сідницях . Сідаємо на підлогу, випрямивши ноги, простягаємо руки вперед, голову піднімаємо і з’єднуємо лопатки разом. З цього вихідного положення починаємо рухатися: витягаючи ліву ногу від стегна і одночасно ліву руку, далі повторюємо з правою стороною. Подібним чином просуваємося вперед на кілька метрів. З часом можете збільшувати дистанцію. Дана вправа допомагає позбавленню від жиру на животі та стегнах.

5) Схуднення стегон і живота. Перекидаємо ноги. Лягаємо на лівий бік, при цьому згинаючи ліву руку в лікті під кутом в 90 градусів, направивши долоню вниз. Правою долонею впираємося в підлогу. Права долонька повинна розташуватися біля талії. Різко відштовхуємося стегнами від підлоги, впираючись на руки. Прослідкуйте, щоб корпус і ноги були рівними і збігалися рівнем. Далі повільно опускаємо стегна і лягаємо назад на бік. Так повторюємо близько 10 разів на кожній стороні. Дана вправа привіт в тонус м’язи сідниць і стегон.

Відео з вправами для схуднення стегон.