Схуднення по фен-шуй | Це корисно знати

      Коментарі Вимкнено до Схуднення по фен-шуй | Це корисно знати

Схуднення по фен-шуй | Це корисно знати Схуднення по фен-шуй

Опублікував 11.03.2014 | Автор Ольга Монастирева

Концепція всебічного підходу, чим знаменита східна філософія фен-шуй, відбивається в багатоступінчастої реалізації поставленої мети.

Красива фігура і здоровий організм – ідеальний

тандем фізичного благополуччя, до чого прагнуть шанувальники гармонії і досконалості. Методика фен-шуй дієти грунтується на принципах створення позитивного оточення для боротьби із зайвою вагою, де культ їжі супроводжується багатовіковими традиціями і умовностями.

З чого починається фен-шуй дієта?

Корекція ваги по фен-шуй – це не дієтичні заходи за загальноприйнятими параметрами. Всесвітньо визнана філософія має на увазі організації особливого плацдарму, де одиницею виміру виступають не кількість або співвідношення продукцій харчування.

Тут головне – правильний інструментальний фон, тобто, розташування кухонного обладнання відповідно канонам давньокитайського навчання. Особлива увага приділяється набору предметів, які повинні бути присутніми або відсутніми в інтер’єрі кухні:

  Обов’язково потрібно повісити годинник, бажано наявність секундної стрілки.
  Необхідний набір обіднього посуду квадратної форми.
  Сервіз повинен бути виконаний з порцеляни, але найкращий варіант – керамічні композиції.
  Переважні нейтральні гами в оформленні інтер’єру, так як яскравий спектр стимулює апетит.

Облаштування кухні за законами фен-шуй

Давньосхідні ідеї мають широку популярність по всьому світу, це не просто екзотичний вид самореалізації. Ефективність навчання, перевіреного цивілізацією, визначає його актуальність серед прихильників гармонії тіла і духу.

Світогляд фен-шуй регламентує облаштування кухонного простору роздільно від зони трапези. Ці два аспекти життєдіяльності – приготування їжі і процес вживання їжі – повинні відбуватися в різних приміщеннях. Якщо немає відповідних рішень, допускається зонування єдиного простору за допомогою пересувних ширм, системою штор або жалюзі.

Самотність протипоказано!

Фен-шуй методика схуднення також передбачає використання природного бази у благоустрої: предмети інтер’єру і аксесуари вибираються серед натуральних видів матеріалу виготовлення. Деревина та камінь несуть позитивну енергетику природної матерії, що сприяє самопочуттю людини. Також слід:

  Встановити варильну плиту на південній стороні кухні.
  Чи не трапезувати в самоті, парна кількість людей за обіднім столом – ідеальна версія для системи схуднення по фен-шуй.

Варто мати на увазі, що процес приготування їжі має супроводжуватися позитивними емоціями, що відбивається в якості і поживності страви.