Схуднення на висівках: як схуднути на висівках

      Коментарі Вимкнено до Схуднення на висівках: як схуднути на висівках

Схуднення на висівках: як схуднути на висівках Як схуднути на висівках?

Висівки – це залишки після переробки оболонки зернових культур і не відсортована мука. Висівки навіть не відносяться до категорії продуктів, це сільськогосподарський продукт, придатний для годування худоби, але цей факт нікого не бентежить

.

Багато дієтологів придивилися до цього продукту і по гідності оцінили всі корисні властивості, а їх чимало! Яким же чином діють висівки на наш організм і як схуднути на висівках?

Вся користь висівок зводиться до високого вмісту клітковини і харчових волокон, але саме ці властивості і сприяють зниженню ваги, а вітаміни Е, А, групи В, селен, калій, хром, цинк поповнять запаси організму настільки необхідними речовинами.

Висівки не перетравлюються в шлунку, а, потрапляючи в кишечник, починають діяти подібно м’якому абсорбенту, очищаючи кишечник від «сміття» і покращуючи його мікрофлору. Висівки нормалізують роботу кишечника, виводять шлаки і токсини.

Завдяки настільки концентрованому вмісту клітковини висівки нормалізують рівень цукру в крові і знижують рівень холестерину.

Вживання висівок знижує апетит і надовго позбавляє від відчуття голоду.

Крім того, поліпшується робота печінки і жовчного міхура.

Виходить, що цей продукт абсолютно незамінний для людей, які бажають скинути зайві кілограми!

Схуднення на висівках має проходити за такою системою.

C4обову норму висівок у кількості 30 р. необхідно запарити окропом, дати настоятися кілька хвилин, потім злити воду

Висівки слід приймати 3 рази на день рівними частинами. Можна додавати їх в основні страви, або вживати окремо. Особливо добре висівки поєднуються з крупами.

Висівки не мають яскраво вираженого смаку, тому долати якісь неприємні відчуття не доведеться!

Збільшувати денну норму висівок не варто, інакше кишечник може відповісти на велику кількість клітковини метеоризмом і здуттям живота. Варто відмовитися від прийому висівок в період загострення гастритів, колітів і виразкової хвороби.

Захоплюватися схудненням на висівках надмірно так само не варто, так як з часом висівки можуть почати виводити з організму і корисні речовини. Краще збагачувати свій раціон висівками курсами.

Схуднення за допомогою висівок – доступний і ефективний спосіб позбавлення від зайвих кілограмів з користю для організму! Курс прийому висівок відіб’ється позитивним чином не тільки на фігурі, але і на шкірі!

Також:

  • чи допоможуть звичайні висівки схуднути