Схуднення для чоловіків – 3 ради. Рада 1

      Коментарі Вимкнено до Схуднення для чоловіків – 3 ради. Рада 1

Схуднення для чоловіків – 3 ради. Рада 1. Схуднення для чоловіків – 3 ради. Рада 1.

Поради по схудненню та фітнесу для чоловіків.

Дієта онлайн – статті та рекомендації від професіоналів.

Якщо ти чоловік, який намагається схуднути і привести себе у форму, то вже,

напевно, помітив, що більшість книг, журналів і різних програм націлені не зовсім на тебе. Більшість з них створені для жінок! А всі інші програми і книги, здається, просто зациклилися на бодібілдингу і ідеальному тілі, зовсім не беручи до уваги звичайних чоловіків, яким потрібно просто скинути кілька кілограмів і сантиметрів.

Але твої потреби і рекомендації відрізняються від жіночих, а план спортивних тренувань “трохи” не сполучається з тим, якого дотримуються бодібілдери. Так от – ця стаття саме для тебе! Ми відповімо на три найпопулярніші питання, які чоловіки задають про схуднення: Наскільки швидко можна худнути? Як мені потрібно харчуватися, якщо я хочу трохи підкачати м’язи і спалити жирок? Чи необхідно мені є більше 1200 кілокалорій, щоб запобігти “стан голодування”?

Я худну швидше моєї дружини. Це нормально? Наскільки швидко можна худнути без шкоди для здоров’я?

Правда, що більшість чоловіків зазвичай худнуть швидше жінок, але це не зовсім хороша новина. По-перше, якщо ти живеш зі своєю дружиною, яка також прагнути схуднути, то тобі не завадить освоїти кілька дипломатичних прийомів, щоб пояснити їй, чому її вага вже третій тиждень стоїть на місці, а у тебе ваги показують все менше і менше кілограм. По-друге, одна з основних причин, по якій тобі вдається худнути легше, може бути палицею з двома кінцями.

Найлегше спалити жир, який запасається у верхній частині тіла – особливо в районі живота (згадай “пивний животик”). Чоловіки схильні запасати жир саме в цій області. Менше жиру відкладається в області стегон і боків (тоді як у жінок все навпаки). Так званий “внутренностний” жир (що знаходиться у верхній частині тіла) утворює той самий “пивний животик” (такий жир знаходиться відразу під м’язами черевного преса) і є найбільш метаболічно активним, тобто твоє тіло спалює його в першу чергу.

Оборотна ж сторона такого швидкого спалювання внутренностного жиру полягає в тому, що цей жир є найбільш небезпечним для здоров’я. Він є прічн підвищення ризиків серцевих захворювань, нападів і багатьох інших проблем. Тому твоя велика талія може додати тобі безліч проблем зі здоров’ям. Не відкладай здоровий спосіб життя на завтра – почни мінятися прямо зараз! Тим більше все, що тобі потрібно для здоров’я – це просто-напросто спалити надлишки жиру в області шлунка.

Ще кілька причин, які допомагають чоловікам худнути швидше – м’язова маса і тестостерон – також можуть бути використані в процесі боротьби із зайвою вагою. Однак пам’ятай, що всі ці додаткові плюси можна використовувати тільки в тому випадку, якщо ти дійсно змушуєш свої м’язи працювати і пильно стежиш за харчуванням.

У тебе, звичайно, буду тижня, коли вага буде йти дуже швидко, а також тижні, коли ти будеш скидати всього по кілька сот грам – головне пам’ятай, що нормальна швидкість схуднення для чоловіка дорівнює 0,2 до 1 кілограма на тиждень. Верхня межа (1 кг. На тиждень) – якщо тобі потрібно скинути більше 20 кілограм, і нижня межа, якщо ти вже наближаєшся до свого бажаного вазі.

Також дивись наступні частини цієї серії – рада 2 і рада 3.

Сторінка 1 з 1

Додай коментар до статті