Сушка і безвуглеводна кето-дієта: як позбутися жиру, а не м’язів

      Коментарі Вимкнено до Сушка і безвуглеводна кето-дієта: як позбутися жиру, а не м’язів

Сушка і безвуглеводна кето-дієта: як позбутися жиру, а не м’язів Сушка і кето-дієта

До ак позбутися зайвого жиру, але не втратити м’язи? Яка дієта працює найкраще, і що робив хлопець на фото для того, щоб так просушитися?

Що таке сушка?

Спортивний

термін «сушка» має на увазі тренування і дієту, спрямовані на поліпшення рельєфності м’язів і зниження рівня підшкірного жиру. Найголовніше завдання під час цієї сушки – не втратити м’язову масу.

У атлета на фото ліворуч відсоток підшкірного жиру становить 15-18%, а на фото праворуч – 5-7%. І, незважаючи на те, що кількість м’язів не змінювалося, він виглядає абсолютно по-іншому, адже м’язи здаються опрацьованими лише тоді, коли їх не приховує жир.

Як правильно просушитися?

Силові тренування надають мало впливу на підвищення рельєфу, адже організму все одно, робите ви 7 повторень, або 15. Тільки вага штанги і досягнення точки відмови дійсно впливають на збільшення спалюваної енергії.

Тренування – не більше 20% в успішній сушінні, тоді як дієта – інші 80%. Щоб спалювати жир, а не м’язи, ви повинні обов’язково споживати достатню кількість калорій, а так само надмірна кількість білка.

Сушка і безвуглеводна дієта

Безвуглеводна кето-дієта – кращий спосіб швидко підвищити рельєф і позбутися від підшкірного жиру. Її зміст полягає в жорсткому обмеженні споживаних вуглеводів до 50 г в день, і перемиканні раціону на білки і правильні жири.

Якщо організм перестає отримувати вуглеводи, обмін речовин змінюється, і для підтримки життєдіяльності тіло активно починає руйнувати саме жир. Замість глюкози в усі процеси вбудовуються кето-тіла.

Тисячі скручувань – не працюють для преса. Три головних секрету рельєфного преса і плоского живота.

Як перейти на кето-дієту?

Перед тим, як почати кето-дієту, необхідно проконсультуватися з вашим лікарем, особливо якщо у вас є які-небудь хронічні захворювання. Крім того, потрібно запастися хорошим комплексом вітамінів, мінералів, а так само клітковиною.

Виключати вуглеводи з раціону потрібно плавно, інакше можливе різке зниження працездатності. У перший тиждень потрібно з’їдати 100-150 г вуглеводів на день, у другу – не більше як 100 г, а в третьому – всього лише 50 м.

Складнощі безвуглеводної дієти

Пам’ятайте, що перші дні кето-дієти – найскладніші. Організм перебудовується, і вчиться жити без вуглеводів. Ймовірно, ви будете відчувати деяку затуманення свідомості, але обов’язково прийдете в норму на 5-7 день.

Обов’язково визначте свою добову норму калорій. і ведіть щоденник харчування, щоб стежити за споживанням калорій. Крім того, існують і інші важливі поради для того, щоб правильно дотримуватися кето-дієти.

Також:

  • як просушитися
  • як просушитися правильно