Стрибки на скакалці для схуднення, відгуки, комплекс вправ зі скакалкою

      Коментарі Вимкнено до Стрибки на скакалці для схуднення, відгуки, комплекс вправ зі скакалкою

Стрибки на скакалці для схуднення, відгуки, комплекс вправ зі скакалкою Вправи зі скакалкою для схуднення

Фізичні вправи необхідні при схудненні – це відомо всім. Без них практично неможливо скинути вагу ефективно, але часу на відвідування фітнес-центрів, басейнів або просто ранкову

пробіжку часто не вистачає. На щастя існує знайома всім нам з дитинства скакалка, за допомогою якої можна ефективно займатися в будь-яку вільну хвилинку. Використовуємо скакалку для схуднення! Регулярні вправи не тільки допоможуть зробити ніжки стрункими, але і посприяють позбавлення від целюліту.

Чому схуднення зі скакалкою можливо? Навіть при середній інтенсивності занять – робимо 100 стрибків на хвилину, за 15 хвилин спалюється близько 200 кілокалорій. Ефективно і немає необхідності перенапружуватися. Відповідно скакалка для схуднення оптимально підходить для людей із зайвою вагою.

Переваги стрибків на скакалці для схуднення:

    По ефективності вправи зі скакалкою можуть зрівнятися із заняттями на кардиотренажерах. Стрибки розвивають гнучкість і координацію рухів, формують гарну поставу. Стрибати на скакалці можна в будь-яку вільну хвилину.

Коли потрібно схуднути в стегнах, стрибків з скакалкою просто немає рівних. Якщо ви хочете досягти швидкого і максимального ефекту, фахівці рекомендують поєднувати вправи зі скакалкою з велотренажером. Але й одні лише стрибки допоможуть домогтися значимих результатів вже в перші тижні занять: буде посилено тонус м’язів, збільшиться їх щільність, відбудеться зниження обсягів стегон.

Стимуляція роботи серцево-судинної системи, різних груп м’язів, профілактика варикозного розширення вен завдяки усуненню застоїв в них, виведення шлаків з організму – всьому цьому можуть посприяти вправи зі скакалкою. Організм приходить в тонус, разом з тим змінюється в кращу сторону психологічний настрій, з’являється впевненість у своїх силах. До речі, корисний ефект посилює зелений чай. який рекомендується пити після вправ.

Як вибрати скакалку

У першу чергу необхідно підібрати підходящу по довжині скакалку. Якщо скакалка правильно обрана під ваш зріст, ви зможете робити вправи чіткіше і активніше, створюючи максимальне навантаження. Як результат ефект від занять буде великим.

    Для зростання до 1,52 метра підійде довжина скакалки рівна 210 см, від 1,52 м до 1,67 м – 250 см, до 1,83 м – 280 см, при рості від 1.83 – скакалка довжиною 310 см.

Як стрибати на скакалці, щоб схуднути?

Починати слід з простих стрибків. Бажано, щоб вони були невисокими. Тулуб під час вправи повинно залишатися зафіксованим в одному положенні, а виконання всієї роботи лягати на ноги, передпліччя і зап’ястя. Якщо стрибати правильно, забезпечується ефект схуднення через розподілу навантаження між проблемними зонами. Можливо, виконати все правильно відразу не вдасться, але з часом це стане легким завданням. Темп потрібно збільшувати поступово, починаючи з спокійного.

Про зайвих кілограмах можна буде забути дуже скоро, головне поєднувати регулярні вправи по 10 хвилин на день зі здоровим харчуванням і розвантажувальними днями. Ефект не забариться проявитися. Насчет інших дієт, звичайно, краще радитися з лікарем, тому що поєднання скакалки і жорсткої дієти може бути неприпустимим і викликати занепад сил.

Комплекс вправ з скакалкою

Як і будь-яку тренування, починаємо з розминок вправ:

    Поставте ноги на ширину плечей, тримайте спину прямою, а руки перед собою, трохи зігнутими в ліктях. Виконайте присідання. Робіть його повільно, поки стегна не стануть паралельні підлозі. Поверніться у вихідне положення. Повторіть 8-15 разів. Поставте ноги на ширину плечей, тримайте спину прямою. Зробіть випад вперед, поки стегно не стане паралельно підлозі. Зберігайте другу ногу прямій. Поверніться у вихідне положення. Повторіть по 8-15 разів на кожну ногу.

Після завершення розминки можна приступати до стрибків через скакалку. Спробуйте домогтися нерухомості рук, роблячи обертальні рухи переважно зап’ястями. Самі руки намагайтеся тримати ближче до корпусу і не робити занадто широких рухів.

Для всіх вправ зі скакалкою єдине вихідне положення: тримати спину прямо, ноги поставити разом, зігнути лікті так, щоб на рівні стегон були кисті. І звичайно, необхідно в кожній руці тримати кінець скакалки.

Одиночні стрибки зі скакалкою:

Почавши повільно обертати скакалку, стрибайте, відштовхуючись шкарпетками. Трохи згинайте коліна при приземленні. Одному підстрибування повинен відповідати один оборот скакалки. Поступово прискорюйте темп.

Стрибки зі зміною ніг:

в швидкому темпі стрибайте то на правій, то на лівій нозі, немов імітуєте біг на місці.

Подвійні стрибки:

на кожен оборот скакалки зробити два стрибки. Ця вправа виконується повільно, під час таких стрибків можна відновити дихання.

Також:

  • стрибки на скакалці відгуки
  • відгуки відомих тренерів про похудання з скакалкою
  • вправи із скакалкою для похудання