Спринтерський біг – спалюємо максимально ефективно зайвий жир без втрати м’язової маси! | © СТАНЬ СИЛЬНІШЕ, НІЖ УЧОРА! | ВКонтакте

      Коментарі Вимкнено до Спринтерський біг – спалюємо максимально ефективно зайвий жир без втрати м’язової маси! | © СТАНЬ СИЛЬНІШЕ, НІЖ УЧОРА! | ВКонтакте

Спринтерський біг – спалюємо максимально ефективно зайвий жир без втрати м’язової маси! | © СТАНЬ СИЛЬНІШЕ, НІЖ УЧОРА! | ВКонтакте

Подивіться на тих хто займається легкою атлетикою і тих хто качає свої м’язи за допомогою обтяження, і ви побачите що їх тренування підпорядковані індивідуальним графіком,

у них розроблена система харчування, навантажень і відпочинку, якої вони підпорядковують свій час. Так, і у них чудові тіла!

Найбезпечніший спосіб промальовування наявних м’язів це інтенсивний біг, який дозволяє не тільки розвинути витривалість, але і спалити підшкірний жир через якого погано видно рельєф м’язів. Багато спортсменів ковтають купу жиросжигающих таблеток тим самим отруюють свій організм (як правило завищуючи дози препарату) і приводять організм до неприродного процесу – позбавленню від жиру при малорухливому способі життя.

Високий рівень сили необхідний в багатьох видах спорту, як на аматорському, так і на світовому рівні. Без сили людина просто не може добитися успіху у великому спорті. Але це не означає, що такі правила мають місце бути десь там, на великій Олімпі, немає навпаки, вони діють і в повсякденному житті для всіх хто хоче бути красивим і фізично здоровим. Кому не хотілося на пляжі відчувати себе так ніби ти ідеал людської фігури. а хто не хотів носити обтягуючий одяг, елегантно підкреслює твою форму тіла?

Тому спортсмен, що встав на шлях досягнення хороших результатів разом з отриманням ідеальної фігури, повинен розуміти, що без силових і аеробних вправ йому не стати таким. І перше що потрібно зробити, це зайнятися бігом, а вже потім перейти на силові види спорту.

Багато новачків вирішили зайнятися бігом, щоб надати рельєфу своїм м’язам потрапляють в непросту ситуацію, з одного боку вони активно спалюють свій жир, а з іншого вони також спалюють і свої м’язи. Це типова помилка, яка згодом веде до втрати результату. Ну поміркуйте самі, кому охота втратити пару кілограмів м’язів які ти нарощував круглий рік таким трудом? Вихід є – це спринтерський біг!

Біг на довгі дистанції в повільному темпі і на довгий час призводить до втрати м’язів і жиру одночасно. Біг підтюпцем, забіг на довгі дистанції, біг на тривалий час – все це різновиди бігу на витривалість, захоплення цими видами веде до втрати м’язів і жиру дуже швидко. Подивіться на тих, хто постійно займається таким бігом і ви зрозумієте про що йде мова.

Різні люди різні цеді. Якщо вам треба скинути зайву вагу і знайти легкість то ви можете захопитися бігом на витривалість, але якщо ви хочете прибрати тільки жир з мінімальною підсушив м’язів – ваш вибір тільки спринт!

Добре продумана програма зі спринту буде бити на те, щоб спалити жир, підвищити силу м’язів, і збільшити потужність анаеробної роботи організму. Тому чим менше жиру, тим краще себе почувають легені, серце, збільшується сексуальний потяг. Що ще потрібно сказати, щоб ви зрозуміли всю важливість спринту?