Спортивне харчування для схуднення, для жінок. Секрети спортивного харчування безкоштовно. Правильне спортивне харчування. Як приймати спортивне харчування? Продукти спортивного харчування

      Коментарі Вимкнено до Спортивне харчування для схуднення, для жінок. Секрети спортивного харчування безкоштовно. Правильне спортивне харчування. Як приймати спортивне харчування? Продукти спортивного харчування

Спортивне харчування для схуднення, для жінок. Секрети спортивного харчування безкоштовно. Правильне спортивне харчування. Як приймати спортивне харчування? Продукти спортивного харчування. Спортивне харчування для схуднення, для жінок. Секрети спортивного харчування безкоштовно.

Продукти

спортивного харчування. Як приймати спортивне харчування? Правильне спортивне харчування.

Слово «спорт» і з дієтами пов’язано. Якщо бути точнішою – з дієтичним харчуванням. Яким людям необхідно спортивне харчування – відповідь проста: тим, у кого жирова складочка більше трьох сантиметрів. Вимірюється вона так: на «Пупковом» рівні промацуються сантиметри. Якщо їх, в сторону, цілих три «випливає» – спортивне харчування дуже потрібно саме вам. Вона потрібна і спортсменам, але на них ми зараз не будемо загострювати увагу. Уявімо, що спортсмени – це ви і є.

Спортивне правильне харчування для схуднення, для жінок. Секрети спортивного харчування – безкоштовно.

Починаємо «спортівнічать», дорогі спортсмени! Надаю «написання» того, що входить в спортивне харчування:

Блокатори кортизолу. Вони роблять все, щоб знижувати активність гормону (кортизолу). Саме даний гормон сприяє м’язевого руйнування і різному жирообразования. Назва одного з таких блокаторів – Lean FX (від Anabolic Xtreme). Приймати можна по одній капсульке тричі на день. L – Карнітин. Жиросжигатель, який знижує всі негативності термогеников. У нього немає ніяких «побічних». Його застосовувати потрібно всього одну порцію за тридцять хвилин до самого початку тренування. Коли відпочиваєте від тренувань – їжте кілька порцій: одну – в обідню період і вранці. Рухи. Більше рухів – менше калорій! «Харчуйтеся» рухами, щоб їх відчуло все ваше спортивне тіло. Рухи не мають ні запаху, ні аромату, ні присмаку, ні смаку. Але ними можна «перекушувати». Ви це робите, коли гуляєте, бігаєте, прибирання робите, йдете на зупинку, ходите по магазинах, жестикулюєте, ходите по магазинам, виносьте сміття…. Так далі, так далі, так далі. «Несолоного». Це означає, що все те, що «розфарбоване» солоним смаком, вам їсти не варто було б. Огірочки солоні, горішки солоні, сіль, чіпси, пріправочкі – не для вас, вибачте. Вода не відноситься до числа «Не соленостей». Пити – потрібно. І багато – багато, якщо така можливість випадає. «Неперероблені» продукти. Вони – це не макарони. Макаронам – ні! До спорту вони не мають ні найменшого відношення. Як і чіпси, «Кока – кола», компотики. Можна – фасольку, рис. «Потрібність» клітковини. Для того щоб «вийшла» така потрібність, можна їсти ось, що і ось, як: Три будь-яких фрукта на добу. Чотири порції хлібця на добу. Хліб має бути що складається з рису (коричневого), борошна (грубого помолу), вівсяночка. Три порції будь-яких овочів на добу.

Замість сьомого пункту, дозвольте розповісти вам про дуже важливий елемент спорт – харчування. Протеїн – простий і складний «чоловік». Протеїн – звичайний білочок (рослинного або тваринного походження). Суцільномолочний – самий бистроусвояемий білок.

Продукти спортивного харчування. Список продуктів, що містять білок:

«Сильна» вміст білка: м’ясо, горох, горіхи, квасоля, сир (нежирний), сир, ковбаска (варена), манка, вівсянка, пшенка, гречана каша. Помірне вміст білка: картопля, сметана, кефір, рис, горошок (зелений), молоко, перловочка.

Як приймати спортивне харчування? Пам’ятайте: і білків не повинно бути дуже багато. Все – в міру, тому що ті продукти, які білок містять, не “мінімально-калорійні».

Білок – не єдине, про що пам’ятати слід. Є групи препаратів, які потрібні організмам «спортивно-діетчіков»:

Амінокислоти. Вітамінно – мінеральні комплекси.

К ак уже говорилося, спортивний тип харчування як схуднення потрібно людям, жирова складка у яких дорівнює три і більше сантиметрів. Прикро буде тим, хто серйозно займається спортом. Про них ми теж, зараз, трохи, дещо відзначимо. Чому спортсмени вибирають спорт – харчування (виходячи з результатів опитування):

З метою відновлення після всіх фізичних навантажень. Тому що хочуть збільшити результативність тренувань. Мріють про нарощування м’язової маси. Намагаються позбутися комплексів. Хочуть отримати «поживний» комплекс речовин.

Третій пункт, який з перерахованих вище, хоч і суперечить дієті, але його з виду упускати не можна, так як він є досить затребуваним серед безлічі спортивних людей.

Режим харчування . прийнятний для спортсменів – «Дробовий». Ось, який є «графік – тест» для такого харчування:

З автрак. Маленький, нещільний. І легкозасвоюваний.

З автрак другий. «Об’ємно – великий», вуглеводно – білковий.

Про бід (через чотири години). Білково – вуглеводний.

У жин (пару годин до сну). Злаки, кисломолочний продукти. Ті, які дуже недовго в шлунку затримуються.

Щоб стало зрозуміліше і було легше зорієнтуватися, пропоную вам пробігтися по списку, в якому вказується приблизний час затримки продуктів в організмі:

Шість – сім годин – гриби. Два – три години – омлет, яйця (круто), яловичина (телятина) відварна, хліб з пшениці, макарони. Один – дві години – сік, чай, какао, кава, вода, яйця (некруто), йогурт, риба (відварна), бульйон, молоко. Чотири години – огірки, хліб (житній), овочі, індичка, курка, фрукти.

Пити! Необхідно пити. Настільки необхідно, що, для пиття, теж розроблений режим. Людина повинна пити не менше кількох літрів води (особливо, при вазі сімдесят – сімдесят п’ять кілограмів).

Спортивне харчування для схуднення, для жінок. Рекомендації.

Рекомендації, інструкції, які зв’язуються, безпосередньо, зі спортивним харчуванням:

Припустимо, що ви, дуже довго, захоплені тренуванням (наприклад, години три). Після закінчення тренування, ви повинні випити не менше чотирьохсот мілілітрів води будь-якого дієтичного напою. Не заважайте рідини. Якщо, після тренування, в перерві, ви випили воду, то її і пийте, не починайте пити напої або мінеральну водичку. Перед тренуванням – «море» рідин. Будь-яка рідина підбадьорить вас, додасть вам сил і енергії (навіть якщо ця рідина ніяк не співвідноситься з енергетичними напоями). Якщо відчуваєте, що більше не можете пити – не насильство організм. Дайте йому перепочити. Пийте тоді, коли будете відчувати питну потреба (хоча б незначну). Не пийте «Кока – Колу» і «Спрайт». Від таких напоїв просто більше хочеться пити, але, для спортивного пиття, вони не підходять. Як і інші «нечисті» напої, в общем-то.

Також:

  • спортивне харчування для похудання
  • коои ппиймати спортивне харчуваенч
  • худаю в домашніх умовах