Сноуборд замість гербалайфа або Як схуднути на 20 кг

      Коментарі Вимкнено до Сноуборд замість гербалайфа або Як схуднути на 20 кг

Сноуборд замість гербалайфа або Як схуднути на 20 кг Сноуборд замість гербалайфа або Як схуднути на 20 кг

Справа була 2 роки тому. У той рік мені виповнювалося 40 років, а оскільки відзначати цей ювілей вважається поганою прикметою, в голову прийшло «злиняти» з міста на цей час. Незадовго до цього

хресний старшого сина, якому тоді було 4 роки, подарував йому шикарні лижі і черевики, в яких він вже ходив по дому, але ще не починав кататися. Тому ідея «зникнення» народилася сама собою – зняли котедж на будні дні в Коробицино на Сніжному. Приїхали ввечері неділі, а вранці в понеділок з’явилися до підйомника, де в цей час ми виявилися єдиними клієнтами. Спочатку запитали про інструктора для хлопчика – тут питання вирішилося швидко, а потім я відзначився, попросив інструктора з сноуборду. Після деякого замішання покликали інструктора. Ним виявився кремезний вельми щільного складання чоловік на ім’я Яків. Критично подивившись на мене, він запитав, чи не хочу я зайнятися лижами.

– Ні, – відповів я гордо, – на лижах я катаюся аж з 7 років (мама віддала в секцію, де ми починали кататися ще в шкіряних черевиках), тому лижі на наших пагорбах уже зовсім не штир. А в чому, власне, справа?!

– Вага. – коротко відповів Яків.

– Що?

– Вага. Скільки ви, вибачте, важите?

Тут треба пояснити, що за 2 роки до описуваних подій я кинув палити, прочитавши за 3 місяці книжку «Легкий спосіб кинути палити». Поступово до моїх 90 кілограмам (при зрості 176 сантиметрів) прилипло без малого 20 кг. Зайва вага, звичайно, мав місце бути, але при чому тут сноуборд?!

– Важко буде. – сказав Яків.

– Нічого, – відповів я. – Підемо платити.

Сплативши відразу 6 годин, щоб вже не відскочити, вибрали в прокаті дошку під моя вага (найбільшу, як я зрозумів) і черевики, які були за розміром. Шнуруя черевики, я зрозумів, що буде нелегко, оскільки навіть цей процес з моїм «багажником» (Животом) змусив мене спітніти, а ми ще навіть на гору не вийшли!

Потім ми вийшли на дитячий схил, де вже почав заняття мій син… Це було жахливо! Я падав на рівному місці, вставав і падав знову. Крім цього я дізнався, що кріплення треба розстібати і застібати перед і після кожного спуску! І це все в нахил!

Наступного дня приїхав наш друг Леха, у якого був шолом. Шолом вдалося тимчасово зайняти, як і «черепаху» на спину і наколінники, які видав мені Яків. Справа пішла легше. У всякому разі. падати стало не так боляче. Було освоєно вставання з колін і застібання кріплень в стійці на колінах. Таких збочень мало хто тут бачив. Добре ще, що в будні народу було мало, щоб спостерігати мої хитрі маневри. Вони пройшли майже непоміченими. Після кожної години занять термобілизна можна було вичавлювати. Заняття в тренажерах не йшли з цим ні в яке порівняння!

На третій день занять Яків завів розмову про зайву вагу, з’ясувалося, що він теж намагається з ним боротися. Я розповів, що вже півроку ходжу в спортзал по 2-3 рази на тиждень, але до цих пір не можу скинути ні грама! Тут він зробив пропозицію, якого я, чесно кажучи, не очікував ніяк.

– Давай худнути на спір!

– Це як. – запитую.

– Задаємо норму – 5 кг за місяць і суму спору, наприклад 1000 євро. Хто програє – віддає іншому.

– Треба подумати, – відповів я без особливого ентузіазму.

На п’ятий день я міг спуститися «ялинкою» з великого схилу, періодично падаючи і встаючи, але вже сам!

– Всього 5 кг скинути і відразу відчуєш різницю, – підливав масла Яків.

– Треба подумати…

Чим, як ви думаєте, закінчилася ця історія? Я купив собі спорядження «для ледарів». Черевики з BOA замість шнурків, кріплення К2, які застібаються одним рухом ззаду, дошку з жорсткістю 7 з 10, яка тримає вагу, загалом, все, щоб не худнути. Повний комплект захисту був куплений ще до покупки дошки і кріплень. Наша сім’я кожні вихідні стала їздити на схил у повному складі, включаючи молодшу, яка тепер теж ганяє будь здоров. Я схуд на 20 кг… за 1, 5 року. Я просто перестав їсти хліб, про що раніше просто не міг і подумати. Мотивація була настільки сильною, що питання з булками знявся сам собою. Цього року ми з родиною з’їздили в Альпи, де я виглядав не найгіршим з бордерів, цілком стерпно з’їжджаючи по червоним схилах. А мій син, який став на лижі одночасно з початком моїх вправ на дошці, вже катав на чорних. На 1000 євро ми так і не посперечалися… Збагатитися не вдалося. Резюме. Не вставши на дошку, я не отримав би такий стимул для схуднення, якого, мабуть, не вистачало, щоб реально схуднути, а не тільки думати про це.