Скільки кілокалорій потрібно витрачати за 1 годину

      Коментарі Вимкнено до Скільки кілокалорій потрібно витрачати за 1 годину

Скільки кілокалорій потрібно витрачати за 1 годину Скільки кілокалорій потрібно витрачати за 1 годину

“Сьогодні одна моя клієнтка задала мені таке питання: Скільки кілокалорій можна і потрібно витрачати протягом одного тренування за 1-1.5 години?

Клієнтка важить

близько 100 кілограмів, зараз працює над зниженням ваги. Займається на біговій доріжці по 40-60 хвилин, і втрачає під час цієї кардиотренировки близько 1000 кілокалорій (може, вона помилилася? Це реально? Особисто я за 40 хвилин тренування на “лижах” в активному темпі втрачаю 300 кілокалорій).

Клієнтка турбується, що тренується надто інтенсивно, і хотіла б знати, чи існують якісь норми по витраті кілокалорій в процесі тренування. Дякуємо за допомогу! “

З повагою,

Лариса Рамазанова, м. Баку (з листування на форумі).

Проведемо простий розрахунок витрати калорій

Один кілограм жиру – це близько 9000 кілокалорій. Щоб знизити вагу на один кілограм за рахунок втрати жиру треба витратити ці 9000 кілокалорій. Цифра колосальна, оскільки навіть самі інтенсивні тренування дозволяють “спалити” близько 500-700 кілокалорій за годину.

Правда, такі заняття, як бокс або боротьба спалюють більше 1000 кілокалорій на годину. Але неважко помітити, що поєдинки в цих видах спорту тривають не більше 2-3 хвилин. Занадто висока інтенсивність. І жоден атлет не зможе рухатися з такою інтенсивністю протягом години.

1 калорія = 4,186 джоуля . 250 витрачених (кіло) калорій рівні трохи більше, ніж 1000 (кіло) джоулів. На табло деяких тренажерів витрата енергії часто зазначений саме в джоулях.

Я абсолютно впевнений в тому, що Ваша клієнтка не втрачає і 400 кілокалорій за годину свого тренування, та й то з великою поправкою на вагу. І на це є вагомі причини.

Головна з них полягає в тому, що ця жінка, швидше за все, має слабку тренованість (низький тонус м’язів і незначну м’язову масу, що означає низький витрата калорій під час тренування і після неї). А отже не може розвивати серйозної інтенсивності на тренуванні.

Навіть якщо вона сильно потіє і втомлюється, її пульс при цьому може не перевищувати і 120 ударів, або, навпаки, пульс може бути дуже високим при сміховинною навантаженні. Адже у неї великий зайва вага. Уявіть собі, яка колосальна навантаження лягає на серце і на суглоби, коли ця жінка працює на біговій доріжці.

Зниження ваги для неї має бути комплексним. І не варто обмежуватися тільки біговою доріжкою. Для ефективного зниження ваги дуже важливі силові тренування для росту сили, обсягу і тонусу м’язів.

Велике значення має і організація правильного харчування. Саме правильного, а не голодного.

Взагалі, в ідеалі, треба першою справою знизити вагу за рахунок корекції харчування кілограмів на 10-15, а вже після зайнятися серйозними навантаженнями з залізом і на кардиотренажерах. Все піде набагато легше і швидше, та й безпечніше.

Я ще раз відсилаю до своєї статті як жінці схуднути. У ній все написано.

Що стосується норм витрати калорій я вже це озвучив ( не більше 500-700 кілокалорій за годину тренування ). Упевнений, що витратити більше буде дуже важко навіть досвідченому атлетові!

Швидкість же схуднення рекомендується така. Не можна худнути швидше, ніж на 1 кг на тиждень. Більше – це вже й болісно і шкідливо для здоров’я. Легко порахувати, що тренуючись навіть шість разів на тиждень по годині і спалюючи по 500 кілокалорій, можна спалити лише 3000 кілокалорій. А це близько 330 грамів жиру.

На які висновки це наводить?

1. Знижувати вагу треба не тільки тренуваннями, але і регулюванням свого раціону харчування.

2. Але не варто відмовлятися від тренувань. Вони дуже важливі, оскільки розганяють метаболізм і збільшують м’язи. А один кг м’язів, як відомо, навіть у пасивному стані спалює близько 50 ккал. Це просто подарунок для хоче схуднути. І взагалі, корисно пам’ятати про EPOC.

3. Вашої клієнтці варто морально налаштуватися на тривалу роботу. Приблизно на рік. Подбайте про це. В іншому випадку вона ризикує розчаруватися у фітнесі. Ось тоді результат буде значний і незворотний, так як за цей час вона зможе як слід навчитися стежити за собою в плані харчування і фізичної активності.

***

“Спалювання калорій дуже щільно пов’язане з часом року. Думаю, для жінок бажаючих схуднути, це треба врахувати. У зимовий період організму властиво “утеплятися” і він неохоче віддає накопичення у вигляді жирів, і кожна поступка в харчуванні, і жалості до себе відкладається у вигляді ненависних складочках.

Перемога над зайвою вагою залежить від багатьох факторів: настрій, стан здоров’я, що ви їли ввечері минулого дня, з якими думками ви прийшли в зал, ваш настрій на тренування і т. д.

На кардіо-тренажерах є така функція показувати імовірно витрачені калорії. АЛЕ! це не є догма, що цифри на панельці тренажера є догма і ви можете полегшено заспокоїтися покинувши зал з почуттям виконаного обов’язку. Ні.

Якщо після тренування разом з приємною втомою немає піднесеності і гарного настрою – ви просто вимотали свій організм, і він буде жадібно шукати заповнення енергією: полежати, поспати, поїсти, посидіти, пожаліти себе після фізичних мук. Золоте правило втрати ваги – Прийти до зали не з ненавистю до себе, а з любов’ю і піти ще більше люблячи і поважаючи себе. “

Учасник форуму comme il faut

comme il faut . красиво сказано, і вірно:

Золоте правило втрати ваги – Прийти до зали не з ненавистю до себе, а з любов’ю і піти ще більше люблячи і поважаючи себе

Це найважливіший і крутий секрет в будь-якій справі!

Також:

  • скільки калорій має 1 кілограм
  • 1 кг скільки має калорій
  • скільки має 1 калорія
  • суількі кілокалорій в кілограмі