Скільки калорій потрібно чоловікові і жінці в день? Відповідь знайдений

      Коментарі Вимкнено до Скільки калорій потрібно чоловікові і жінці в день? Відповідь знайдений

Скільки калорій потрібно чоловікові і жінці в день? Відповідь знайдений Скільки калорій потрібно вживати людині в день

Миття посуду, прогулянка по парку, заняття в тренажерному залі і будь-яка інша навіть сама незначна активність супроводжується спалюванням певної кількості калорій. Калорії

– ця та енергія, яку витрачає людський організм на те, щоб функціонувати в нормальному режимі. Кожна людина, незалежно від того жінка або чоловік, на щоденній основі повинен забезпечувати свій організм певною кількістю калорій. Необхідний обсяг споживання калорій кожною конкретною людиною індивідуальний і визначають його такі фактори, як стать, вік, спосіб життя, рівень повсякденної активності.

Помірно активний спосіб життя. Активний спосіб життя. Помірно активний спосіб життя. Активний спосіб життя.

Середньодобова норма споживання калорій для жінок, що ведуть активний спосіб життя, у віці від 19 до 30 років становить 2400 калорій. Жінкам у віці від 31 до 60 років рекомендовано споживати 2200 калорій. Жінкам старше 61 – 2000 калорій.

Крім того, добова норма калорій, яку повинен в обов’язковому порядку отримувати організм людини, залежить від того в яких відносинах з власною вагою перебуває людина. Тим, хто бореться з проблемою зайвої ваги, рекомендовано споживати менше калорій. Тим же, хто, навпаки, намагається набрати вагу, споживання калорій слід збільшити.

Все про те, як приготувати жіросжігателі в домашніх умовах з використанням натуральних продуктів, читайте на нашому сайті.

Вівсяні висівки прекрасно стимулюють жиросжигание. Все про правильне прийомі вівсяних висівок читайте за цією адресою http://fitnessguides. ru/ovsyanye-otrubi-dlya-pohudeniya/.

Добова норма білків, жирів і вуглеводів для обох статей

Вуглеводи, білки і жири – це три ключові макроелемента, які підтримують біохімічну функцію організму, забезпечує його енергією і силами для вирішення повсякденних проблем. Людина, що забезпечує свій організм необхідною кількістю калорій, а також правильним балансом білків, жирів і вуглеводів, надає істотну допомогу своєму організму.

Вуглеводи – це основний енергетичний ресурс організму. У процесі травлення вуглеводи розщеплюється на глюкозу, яка і є головним паливом для наших клітин. Жоден з органів людського тіла не буде нормально функціонувати, не отримавши потрібної кількості вуглеводів. Найбільш корисні вуглеводи містяться в таких продуктах, як цільні зерна, свіжі фрукти і овочі. Важливе енергетичне значення вуглеводів для організму визначає той факт, що саме вуглеводи повинні забезпечувати 60% добової норми споживаних організмом калорій.

Білок можна визначити, як будівельний матеріал людського організму. Органи м’язи, волосся, нігті, всі системи людини складаються з білка. Що не менш важливо, білок бере активну участь в роботі імунної системи. Найбільшим вмістом цього важливого макроелементи можуть похвалитися продукти тваринного походження.

Як правило, в межах від 10 до 15% від загальної кількості калорій організм людини повинен отримувати з білка . Так, наприклад, якщо ви споживаєте 2000 калорій в день, принаймні 200 з них, або близько 50 грамів, повинні бути “білковими” калоріями. Прийнято вважати, що людина повинна намагатися з’їдати близько одного грама білка на кожен кілограм ваги тіла.

Роль жирів для діяльності організму не менш важлива. Жири сприяють надходженню в організм ряду необхідних для життєдіяльності макроелементів, активізують захисну функцію, беруть участь в обмінних процесах і виконує масу інших корисних функцій. Крім того, саме жири, маючи властивість відкладатися при надмірному надходженні, забезпечують організм енергією, коли надходження вуглеводів і білків недостатньо. Разом з тим надмірне споживання насичених і транс-жирів збільшує ризик виникнення захворювань серця і ряду інших проблем зі здоров’ям. “Здоровими” жирами вважаються ненасичені жири, які у великих кількостях містять такі продукти, як оливкове масло, риба, горіхи, молочні продукти. Порядку 25-30% загального обсягу споживаних калорій повинні давати жири . з яких менше 7% мають бути насиченими.

Таким чином, дотримуючись вищевказані норми споживання калорій і макроелементів, ви зможете забезпечити свій організм енергією, а він, у свою чергу, забезпечить вас здоров’ям і життєвими силами.

Не знаєте, що треба їсти, щоб заповнити білок у своєму організмі? Тоді список білкової їжі на нашому сайті вам допоможе.