Сира дієта для схуднення + відгуки. Дієта на сирих овочах і фруктах

      Коментарі Вимкнено до Сира дієта для схуднення + відгуки. Дієта на сирих овочах і фруктах

Сира дієта для схуднення + відгуки. Дієта на сирих овочах і фруктах Сира дієта

Останнім часом стає популярною так звана «сира дієта». Її автором є супермодель Керол Альт. Але високих обертів популярності дієта набрала тільки після того, як її прихильниками стали Анджеліна Джолі. Стінг, Демі Мур та інші

зірки.

Особливість цієї дієти це те, що вона є різновидом правильного харчування, так званий один з перших кроків до вегетаріанства. Таку дієту можна розрахувати на 10 днів, або, в ідеалі, можна дотримуватися все життя.

За численними відгуками, на сирій дієті можна втратити від 4-х кілограм за 10 днів. Все це через те, що організм споживає частину енергії зі своїх власних запасів.

Методика сирої дієти

Сира дієта – це ціла система для схуднення, вона уповільнює процеси старіння, а сам організм, за рахунок споживаної їжі, перебудовується. Суть дієти полягає в споживанні виключно сирих продуктів, в основному тільки рослинних. Перевага споживання сирих продуктів полягає в тому, що всі корисні речовини продуктів не випаровуються, як це буває при термічній обробці.

Існує два напрямки такої дієти: все залежить від того, чи будете ви споживати м’ясо і рибу під час дієти або дотримаєтеся вегетаріанського варіанту, це і диктує меню.

Прихильники цієї дієти вважають, що якщо ви вибрали перший варіант, то слід вживати м’ясо (яловичину без жиру або курку без шкірки) і рибу в сирому вигляді. У цьому випадку існує безліч небезпек, тому таку їжу можна готувати на пару.

Раціон сирої дієти

У меню також варто включити сирі фрукти, овочі. горіхи, сухофрукти (хоча більшість дієт їх забороняють), пророслі зерна, зелень та інше. Можна готувати каші, які не потребують варінні, наприклад, гречану кашу досить добре промити і замочити на добу.

Рясне пиття – це важлива деталь, а для прискорення метаболізму можна пити зелений або імбирний чай без цукру. Мед вживати можна, але не додавати його в чай??- під впливом температур мед втрачає корисні властивості і може викликати печію.

Вечеряти при такій дієті слід холодними овочевими супами, таким супом може бути гаспаччо.

Не слід забувати і про фізичні навантаження, а то можуть з’явитися розтяжки.

Перейти на таке харчування дуже важко, більш того вона має дуже багато протипоказань: не рекомендується людям із захворюваннями кишкового тракту і шлунка. Дієта важка і в психологічному плані – щоб налаштуватися на харчування такого роду, слід поступово, хоча б раз на день, споживати сиру їжу, і рано чи пізно у вас все вийде.

завантаження.

Якщо вам сподобалася стаття, розкажіть про неї друзям!