Школа Здорового Харчування MasterFood. Проект MasterFood

      Коментарі Вимкнено до Школа Здорового Харчування MasterFood. Проект MasterFood

Школа Здорового Харчування MasterFood. Проект MasterFood. Школа Здорового Харчування MasterFood.

З любов’ю до всіх, незалежно від того,

що вони їдять і який спосіб життя ведуть.

Здравствуйте дорогий друг! Якщо

ви прийшли на цей сайт, значить шукаєте знань або допомоги. Ви хочете навчиться здоровому харчуванню і бути здоровою людиною. І це в ваших силах. Багато людей змогли стати здоровими – зможете і ви! А проект MasterFood допоможе вам у цьому. За допомогою занять у школі ви зможете:

    Позбавиться від зайвої ваги Очистити свій організм Поліпшити зовнішній вигляд Увелічітьжізненную енергію Значно підвищити працездатність Завжди добре себе почувати

В рамках проекту ви знайдете необхідні знання, матеріали та допомога:

    Компетентних викладачів Глибокі знання про здорове харчування Індивідуальні та групові заняття, тренінги, семінари по здоровому харчуванню та здоровому способу життя Інструменти та методичні матеріали

Робота в школі базується на методиці вивчення та практики здорового харчування MasterFood. Методика, це система знань про те, як перейти на здорове харчування. Починаючи з самих перших кроків і аж до високого рівня здоров’я і життєвої енергії. Вона вирішує два головні завдання переходу на здорове харчування:

По перше, методика MasterFood – це глибокі знання про закони здорового харчування. Про універсальних принципах, які лежать в основі всіх, без винятку, дієт і систем харчування. По друге, MasterFood – це чітка методологія розумного переходу на здорове харчування. У ній закладено:

    Організація вивчення та переходу на здорове харчування Надання методичних матеріалів Допомога компетентного інструктора

І багато інших інструментів, що допомагає перейти на здорове харчування та здоровий спосіб життя. На сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про діяльність школи:

    У розділі Навчання ви знайдете список базових навчальних програм У розділі Заходи – список тренінгів, семінарів та інших платних і безкоштовних занять, які пройдуть найближчим часом У розділі Матеріали містяться книги статті та матеріали про здорове харчування У розділі Методика MF – основні ідеї та огляд методики MasterFood Розділ Інструкторам – для тих, хто хоче сам навчати здоровому харчуванню.

Щиро сподіваємося, що MasterFood допоможе вам стати здоровими і щасливими! Якщо у вас виникли ідеї, пропозиції або питання (відповідей на які немає на сайті), пишіть нам на електронну пошту:

або телефонуйте по телефону:

+380 93 640 79 59

+380 98 900 26 48