Що таке еко-дієта? | Відгуки Коментарі Меню

      Коментарі Вимкнено до Що таке еко-дієта? | Відгуки Коментарі Меню

Що таке еко-дієта? | Відгуки Коментарі Меню Що таке еко-дієта

Заснована на натуральних інгредієнтах, вона не є дієтою в строгому сенсі цього слова. Це, швидше, філософія харчування з безліччю варіацій. Акцент дієти зроблений на свіжій і здорову їжу, що пройшла мінімальну обробку, вирощеної неподалік

від того місця, де ви живете, і екологічною, наскільки це можливо.

Основні складові меню: багато фруктів і овочів, цільнозернові злаки, бобові, соя, оливкова олія і чорний шоколад. Прихильники цієї дієти не їдять те, що містить штучні добавки та підсолоджувачі, а також трансжири.

І відмовилися від овочів і фруктів, вирощених з використанням пестицидів, гормонів росту, антибіотиків, а також від борошна вищого гатунку, білого цукру, генетично модифікованих елементів і морських організмів, що знаходяться на межі вимирання. Правила досить гнучкі: одні послідовники є строгими вегетаріанцями, інші допускають молочні продукти, рибу, морепродукти і навіть м’ясо та птицю.

Алісія Сільверстоун, яка дотримується рослинної дієти протягом вже восьми років, – сувора вегетаріанка, в той час як Мадонна і Гвінет Пелтроу слідують Макробиотическое плану харчування, згідно з яким можна вживати рибу поряд із зерновими та овочами.

Чому знаменитості сидять на еко-дієті?

Страви виходять дуже смачними і корисними, і ви втрачаєте кілограми, чи не відчуваючи обмежень. Оскільки основу складають продукти, багаті клітковиною (фрукти, овочі, злаки) ви насичуєтеся, поглинаючи менше калорій.

Розумні порції – це найпростіший спосіб скинути вагу. Ті, хто довірилися цій дієті, клянуться, що утримання від їжі, що пройшла обробку, покращує їх самопочуття.

У більшості випадків ми стаємо тільки здоровіше, харчуючись цільнозерновими злаковими, бобовими, довго засвоюваними білками і, звичайно, фруктами і овочами. Ці продукти містять поживні мікроелементи: йод, селен і хром.

Як працює еко-дієта?

Хоча дієта складається з суперкорисний інгредієнтів, це не дає вам права є стільки, скільки влізе. Якщо ви уникаєте їжі тваринного походження, потрібно подбати про те, щоб раціон містив достатню кількість білків, заліза, кальцію, вітамінів. Ще одна складність полягає в тому, що ця дієта прив’язана до органічних продуктів, які істотно дорожче неорганічних, екологічних. Якщо справа в грошах, не варто хвилюватися. Краще їсти неекологічних капусту, ніж взагалі її не їсти.