Що потрібно знати про яблучному оцті для схуднення | 0% жирності | ВКонтакте

      Коментарі Вимкнено до Що потрібно знати про яблучному оцті для схуднення | 0% жирності | ВКонтакте

Що потрібно знати про яблучному оцті для схуднення | 0% жирності | ВКонтакте

Про те, що яблука дуже хороший засіб для схуднення знає, напевно, кожна жінка: не даремно на основі саме цього фрукта розроблено дуже багато дієт. Не так давно для боротьби із зайвою вагою став використовуватися яблучний оцет

.

Характеристика яблучного оцту

Для того щоб приготувати яблучний оцет для схуднення потрібно порізати яблука невеликими шматочками, засипати цукром і залити водою. Коли все це перебродить, утворюється оцтова кислота. Оцет проціджують і розливають у тару.

У готовому яблучному оцті міститься велика кількість мікроелементів і корисних для організму речовин. Наприклад, натрій, магній, залізо, калій, фосфор і т. д. вітаміни А, В, С, Е. А також корисні кислоти і пектин.

Яблучний оцет добре зарекомендував себе в боротьбі з розтяжками і целюлітом. Для цих цілей 30мл оцту розлучається склянкою води і використовується замість масла для масажу на уражених ділянках шкіри. Шкіра розгладжується, стає пружною і шовковистою і розтяжки стають менш помітними. Корисна властивість яблучного оцту для застосування всередину людського організму відкрив Д. С. Джарвіс.

Як використовувати яблучний оцет для схуднення?

Слід зазначити, що спосіб схуднення за допомогою яблучного оцту не відноситься до швидкісних дієт.

Лише систематичне вживання яблучного оцту може гарантувати схуднення.

Вживаючи оцет для схуднення всередину в невеликій кількості, ви зможете домогтися зниження апетиту, зменшити залежність від солодкого, а також сприяти розщепленню жирів. Помітити істотне зниження ваги можна тільки після 2-3 місяців систематичного вживання яблучного оцту.

Яблучний оцет для схуднення потрібно використовувати тільки натуральний, бажано приготований власноруч. Магазинний оцет часто робиться на основі яблучної есенції і може бути не тільки не корисний, а навіть шкідливий для здоров’я при систематичному вживанні.

Пропорція має бути строгою – 1:25. Тобто в склянку води потрібно додати 10мл оцту. Щоб поліпшити смак можна додати трохи меду.

Щоб уберегти зубну емаль від шкідливого впливу кислот, приймати Яблучний оцет потрібно через соломинку. Після вживання бажано прополоскати рот водою.

Яблучний оцет для схуднення потрібно вживати після кожного прийому їжі, але не більше трьох разів на день.