Що б таке з’їсти, щоб схуднути? | Портал Sharo’s. Biz

      Коментарі Вимкнено до Що б таке з’їсти, щоб схуднути? | Портал Sharo’s. Biz

Що б таке з’їсти, щоб схуднути? | Портал Sharo’s. Biz Що б таке з’їсти, щоб схуднути?

Автор: Шалаєва Анна

Багато жінок мріють про бездоганну фігуру. багато чоловіків були б не проти позбутися животика і стати більш підтягнутим і струнким. Дуже часто можна почути: «так

мені заважають тільки якихось пара-трійка кілограм» . але вони якраз і не хочуть йти! З усіх боків чуються заклики спробувати той чи інший метод, дієта така-то, фітнес такий-то, вправи такі-то. Заплатіть стільки-то, і вам відкриється велика таємниця, як постройнеть і покращати за 5 хвилин. І звичайно результат мало надихає, і ще рідше затримується надовго. Чому так?

Дивно, як багато народу впевнені, що, загалом-то, вони живуть правильно, а фігура «пливе» і в боці поколює незрозуміло через що. А раз незрозуміло через що, то незрозуміло що і допоможе привести фігуру в порядок. Може це, а може то… Потрібно спробувати якомога більше прийомів, раптом щось спрацює! А в те-то й річ, що весь спосіб життя призводить до цих дрібних неприємностей у зовнішньому вигляді і самопочутті!

Визнати, що потрібно міняти весь спосіб життя, – здається, так глобально, незручно, неприємно, це занадто важко. Навіть просто усвідомити, що ти виявляється неправильно жив, настільки важко, що ця думка відкидається з обуренням.

До нашого способу життя відноситься наше харчування: як ми харчуємося, чим, чому саме так? Все настільки звично, що ніяких питань не виникає і ніяких альтернатив не видно. Треба їсти м’ясне, молочне, рідке і гаряче, каші і супчики, напої та десерти. Жирне, гостре обмежувати, але не відмовлятися зовсім. Нездорова їжа – це чіпси, мівіна тощо. Овочі та фрукти повинні бути без нітратів. Зараз ще модна тема про ГМО з’явилася. А так все зрозуміло. Жінки діляться рецептами, і кожне свято шукають, що б ще приготувати. А чому взагалі потрібно готувати, ви замислювалися.

Ну як, все готують, завжди готували, а як по-іншому? Що ми, дикуни якісь, є просто так! Тварини не їдять нічого приготованого, і більше того, починають боліти від готової їжі, – так ми ж не тварини! Ми ж зроблені з іншого тіста…

Давайте не будемо обманювати себе – ми всі народилися на одній планеті і всі відбулися в результаті еволюції з одного матеріалу! (Якщо тільки ви не прихильник теорії походження від інопланетян! Хоча і в цьому випадку не все так безнадійно.) Якщо косметика та ліки тестуються на тваринах (я не буду зараз говорити про етичну сторону цієї діяльності), то з таким же успіхом можна порівнювати і наше травлення.

Так, в результаті розвитку людство створило цивілізацію, і її частиною став прийом їжі, але ж всі ми знаємо, що наша цивілізація далеко не ідеальна, так що будь-який аспект людської діяльності може бути розглянуто з точки зору своєї правомірності. Найяскравішим прикладом тому може послужити стан екології. Так що не все так мирно в датському королівстві!

Ось я і підійшла до того, щоб сказати, що наша їжа не повинна бути приготована! Вона вже готова! Природа, яка створила людину, створила і їжу для нього. Це правило діє для всіх істот Землі. Подивіться навколо: всі тварини і птахи знаходять собі прожиток, яке підходить саме для них, то є таке видове харчування, яке повністю задовольняє їхні потреби. Чому ж ви думаєте, що для людини такого харчування немає? Відповідь тільки одна – бо таке харчування не узгоджується з сучасними уявленнями про правильне харчування. Ось так от!

Людина повинна їсти м’ясо і м’ясні продукти. Там білки, амінокислоти, калорії, та інші важливі речовини. Без м’яса не наїсися. Без м’яса не потягнеш фізичну роботу і взагалі будь-які навантаження. Людина – це хижак, або як мінімум всеїдна істота. Все знайомо і зрозуміло. Тільки я ні за що не повірю, що ви готові заради насичення, зловити ту ж курку, згорнути їй голову і тут же впитися в м’ясо зубами! Ах, ви більше любите яловичину? Ну, я просто так і бачу, як ви накидаєтеся на корову, упиваєтеся в неї кігтями і іклами, а потім віддирати шматок м’яса з бочина! Ух, краса, слинки аж побігли. Ні? Дивно, ви ж стверджуєте, що ви хижак і без м’яса не можете? Не буду заглиблюватися, тут можна ще довго дискутувати, але для мене висновок зрозумілий – м’ясо не є видовим харчуванням людини, взагалі. Щоб не залишалося питань, скажу, що риба відноситься сюди ж.

Молочне – основа здорового харчування. Дітей і вагітних змушують пити молоко. «Пийте, діти, молоко, будете здорові!» Сир і сир – джерело кальцію. Цікаво тільки, як цей кальцій потрапляє в корову чи козу, якщо вони не їдять сир і сир? Вони їдять в основному травичку і листочки, це їх видове харчування. А хто взагалі з тварин, крім людини, п’є молоко (зрозуміло, що молочні продукти як такі відсутні в раціоні харчування всієї дикої фауни)? Котики, їжачки – так це людина їм дає, вони самі такого ніде не знайдуть. Телята, козенята і інші дитинчата млекопитающихся, до яких відноситься і людина. Так, дійсно. Годуються чи ссавці молоком у дорослому стані? Ні, звичайно, дитинча виріс – молоко пропало. І тільки людина повинна їсти молочку, щоб бути здоровим. Ні вже, людина не є винятком, і як не прикро, але констатуємо факт: молоко і його похідні не відносяться до видовому харчуванню людини.

Що ж залишається? Фрукти, овочі, горіхи і насіння, злаки, зелень. Тут постає питання: чи потрібно їх готувати, щоб з’їсти? У повсякденній практиці все це вариться, смажиться, запікається, гаситься, перемішується… Але навіщо? Щоб було смачніше? Це справа звички, запевняю вас. Корисніше? Як може бути продукт корисніше після випарювання і вижаріванія всіх улюблених нами вітамінів і різних інших речовин? Їх може стати тільки менше! Легше перетравлювати шлунку? Ну, це вже якась патологія, якщо корисний продукт важко перетравлювати, краще його тоді взагалі не є. Значить, корисніше не готувати! Так у чому ж справа? Давайте зізнаємося: справа у звичці! Справа в традиціях приготування, ритуалах застілля, звичному вигляді «їжі» і так далі.

Отже, видове харчування людини – це сирі фрукти, овочі, горіхи і насіння, злаки, зелень . які ми можемо з’їсти без приготування. Тобто, сироїдіння. Ви уявляєте, скільки змін може спричинити за собою зміну вашого харчування? Звільнення від готування, миття посуду, полегшення травного процесу, схуднення… Схуднення. Ось ми і повернулися до початку! Звичайно, у кожної людини перехід на нове харчування переходить по-різному, але я вам гарантую: зайвих кілограмів не залишиться! І для цього вам не потрібні методики, прийоми, вправи. Ви можете самі стати провідником своїх бажань.

Скажу чесно: все не так просто, як може здатися. Нерозуміння рідних і близьких, тимчасове погіршення самопочуття, різке схуднення (а не на пару кг). Але в перспективі – відсутність хвороб, струнка фігура, новий погляд на існуючі порядки. Це як тверезість – в нашому суспільстві легше погодитися, ніж відмовитися, але здоров’я і ясна свідомість будуть вам нагородою. Хочете змін у своєму житті – створюйте їх, не хочете – продовжуйте скаржитися на незрозумілі болі в боці і складки на животі… Все в ваших руках і вибір тільки за вами!

“Як Схуднути без дієти і вправи” – Безкоштовний Відео-курс, де дає поради професійний дієтолог.

Також:

  • цикорій щоб втратити вагу