Шакіра зростання вага, параметри фігури | Про похудеть. ru

      Коментарі Вимкнено до Шакіра зростання вага, параметри фігури | Про похудеть. ru

Шакіра зростання вага, параметри фігури | Про похудеть. ru Шакіра зростання вага, параметри фігури

Скільки важить Шакіра? 54-59 кг.

Який ріст у Шакіри? 157 см.

Параметри фігури Шакіри: 82,5-60-93,5

Розмір грудей

Шакіри: 32B

Шакіра виглядає все краще і краще з кожним днем. Більшість людей знають її за вміння приголомшливо танцювати танець живота. Вона любить показати своє тіло, при цьому у неї приголомшливі вокальні здібності.

Хто сказав, що ви не можете бути трохи більше 157 см. і прекрасно виглядати? Шакіра довела світові, що все можливо, якщо у тебе таке казкове тіло! З кожною появою кожного нового відео, ми бачимо, що вона стає ще стрункішою і сексуальніше. Коли ми в перший раз побачили її на екранах, вона виглядала апетитно, але худий її було назвати ніяк не можна. Зараз вона виглядає набагато більш тонкої, і її струнке спортивне тіло, дійсно казкове!

Як їй це вдається? Вам цікаво дізнатися? Шакіра обмежує свій раціон харчування практично кожен день. Тільки раз на тиждень вона виділяє собі день, коли вона дозволяє собі все що хоче. В інші дні вона жорстко дотримується дієти.

Коли зірка вперше сильно схудла, вона дотримувалася дуже суворої дієти, яка включала в себе тільки три продукти харчування – рибу, шпинат і тофу. Вона дійсно дуже сильно схудла, але це була дуже важка дієта і їй коштувало чималих праць не зірватися.

Зараз Шакіра не сидить на таких екстремальних дієтах, а працює з особистим тренером, який допомагає їй втрачати вагу і тримати відмінну форму. Їй дозволяється їсти свіжі фрукти та овочі. Її щоденна дієта також включає в себе білки, які вона споживає з пісного м’яса, в основному з курки та індички. Яких продуктів уникає зірка? Ну, як і багато з нас, худнуть, вона не вживає будь-яку нездорову їжу та солодощі. Хоча, вона справжній фанат шоколаду – Шакіра рідко дозволяє собі задоволення його їсти. Зазвичай, раз в 2 тижні.

Якими вправами займається Шакіра? Ми всі знаємо, що вона дуже любить танцювати! Крім цього, вона працює з тренером, який розробляє індивідуальний план тренувань. Щоб надати тонус м’язам вона вибирає силові тренування. Щоб тіло не звикало і щоб їй не ставало нудно, вона міняє програму раз на 7-10 днів. Так само до силових тренувань вона завжди додає спеціальну програму для живота, завдяки якій у неї, мабуть, найкрасивіший живіт у світі.