Робота з PDF – Сторінка 1 – Робота з текстом – Каталог файлів

      Коментарі Вимкнено до Робота з PDF – Сторінка 1 – Робота з текстом – Каталог файлів

Робота з PDF – Сторінка 1 – Робота з текстом – Каталог файлів Розвивай свій інтелект. Курс для знавців (2.

Audio Transcoder v1.9.8.1218 Portable Rus. Інформація про фото «Audio Transcoder v1.9.8.1218 Portable»

Назва . Audio Transcoder v1.9.8.1218 Portable

Wondershare PPT2Video Pro v6.1.10.2 + Serial. JavaScript. Енциклопедія користувача (pdf).

Останні

коменти

Додаткові смайлики на форум. Для Юкоз (uCoz) А чи є спосіб замість – = Додаткові смайли # 1 = – поставити картинку невелику?

Що б по картинці клацати і відкривалися смайли? Автор: Ірина Додаткові смайлики на форум. Для Юкоз (uCoz) А все, питання відміняється, розібралася. Потрібно змінити нову на стару форму коментарів: ПУ – Налаштування – Загальні параметри – і тут поставити галочку в пункті “Не використовувати візуальний редактор коментарів”. (Раптом кому стати в нагоді) Автор: Ірина Додаткові смайлики на форум. Для Юкоз (uCoz) А як зробити так, що б на сайті завжди були включені BB коди?

А то доп. смайли є, але якщо не натиснути на кнопку [BB] то вони не встаючи.

Як у Вас на сайті, кнопки немає, але все відразу відображається кодами Автор: Ірина Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.010 (by Napa. Дякую, все працює навіть, через стільки часу, вона актуальна) Автор: Вадька Підстановка тексту в поле форми для пошуку. Скр. Чи можна якось зробити випадає списку поверх усього. Просто у мене меню сайту загороджує частину списку. Автор: Сергій Додаткові смайлики на форум. Для Юкоз (uCoz) Звичайно, ви праві. Особливо, якщо взяти за правило. Просто буває народ, який практично не має амбіцій, купує і годує хом’яка для себе, а не для публіки – т. е не ставить за мету прославити хоч скільки-небудь своє хобі. Іноді їх мета – знайти більш менш ‘обхідний шлях’, тому що це цікаво. Іноді також, і це не рідко, в прямому сенсі немає можливості заплатити. Взагалі, думаю, вам не повинно бути неприємно від того, що ваше хобі виглядає набагато вигідніше на тлі “кошмарів”. Але, може бути, вам не подобається, що є такі, які дозволяють собі бути “кошмаром”, та ще відкрито заявляють, що абсолютно не паряться з цього приводу? Але тоді, це вже не в них справа. 😉 І знову ж, в основному з вами – абсолютно згодна.

Дякую за координати, вони вирішили половину незручностей і ще трохи розширили кругозір)). Хоча в правий верхній кут загнати це віконце таки знову не вдалося. )))

Не пам’ятаю, ви хотіли, щоб вам повідомляли про помилки або друкарські помилки на сайті? За цим посиланням: http://helper. ucoz. ru/publ/coding/ujs/2-1-0-4 – опечатка в рядку про? modal boolean. (Можете цей момент не публікувати, мені самій помилки і друкарські помилки не заважають, або це навіть не ваш сайт. І взагалі, покажіть мені того, хто пише нині без помилок?))))) Автор: Вячеславна Додаткові смайлики на форум. Для Юкоз (uCoz) =) Хехехе, вже прям півтори тисячі.)) Я мала на увазі, якщо смайлів трохи більше двохсот.

От ви говорили, що якщо кому “стрьомно” т. е шкода витратити на сайт пару тисяч – то слід зізнатися, що сайт йому не потрібен. А якщо заради інтересу або чисто для себе, як хобі, без спеціальної мети розкрутити і / або заробити? Це по-вашому просто не серйозно?

Це я до того тут типу примазувати, що мені б потрібно, щоб це віконце із смайлами відкривалося потрібного розміру справа вгорі. Чому: там висить банер і, щоб він не загороджував форум – я форум звузила, тому справа завжди порожня колонка.

Я чесно міняла положення, як тільки не намагалася і не копирсалася, але віконце наполегливо відкривається посередині. Зараз теж прописано: align: ‘right’. а толку немає. розмір таки змінюється, як потрібно. Автор: Вячеславна