Рідкісні – відгуки | Дієти для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Рідкісні – відгуки | Дієти для схуднення

Рідкісні – відгуки | Дієти для схуднення Рідкісні – відгуки

21 жовтня 2010 320 коммент.

Публікація присвячується лікарському засобу Рідкісні. Відгуки здатні допомогти при прийнятті рішення про початок курсу. Пам’ятайте, призначити ці ліки може тільки

лікар.

Рідкісні – російське засіб для зниження ваги, що містить сибутрамін. Ефект досягається за рахунок зменшення апетиту. Для насичення потрібна менша кількість їжі. У середньому препарат дозволяє скоротити добовий раціон на чверть. Відпускається з аптек, за рецептом. Повний опис дивіться в статті Рідкісні.

Рідкісні – відгуки покупців

Приймаю Рідкісні приблизно 4 тижні. -7 Кг. Залишилася задоволена результатами. Побочки можна сказати пройшла повз, тільки рідко бувають запаморочення. Особливо себе не обмежую. Дозволяю собі морозиво чи шоколад майже кожен день. Буває, що зниження ваги загальмовується на тиждень, а потім різко вниз на 1-2кг.

четвертий місяць приймаю Рідкісні. Відгуки налякали, досить довго не наважувалася – боялася побочки. Лікування гормонами від астми дали +11 кг. Вже пішло 7. Чудес не було, вага йшла повільно. Побочки, крім сухості в роті, не було. Дуже задоволена.

Пройшла перший курс Редуксин, за 14 днів-6кг. Були проблеми. Слабкість, істерики. Все пройшло і їсти не хотілося. Після скасування вага повернувся.

8 тижнів і -15 кіло, добре пішли обсяги, при тому що відмовилася я тільки від солодкого і мучного. Сильного зниження апетиту не було, побочки теж. Сухість у роті була після прийому, але вона швидко проходила. З істотного – сильно порушився цикл.

побочки важка. Сухість і головні болі. Але й апетит знизився здорово. За місяць прийому Рідкісні-10 скинув з 105 до 98 кіло. Правда крім таблеток – ще 2 рази в тиждень на доріжці бігав.

Брала 2 тижні, пішло 5 кг. Потім вага встав намертво. Перестала пити. Через два тижні знову почала прийом – вага увійшов вниз!

П’ю Рідкісні протягом місяця. за цей час пішло

5кг. Зростання 154 вага 64 кг. Перші 10 днів – сушняк і головні болі, а вага на місці стоїть. Потім потихеньку вниз пішов.

Рідкісні 10 приймала місяць. З’явилася висока працездатність, головних болів не було. Сухість у роті – це так. Зниження ваги дуже невелике. Після скасування слабкість, проблеми з шлунком і мігрені. Набрала ще 3кг, і це при тому, що сиділа на дієті. Більше це пити точно не буду.

Пополню Рідкісні відгуки своєю історією. Брала півроку. Вдалося схуднути на два розміри і 6кг. І все б нічого. якби після припинення прийому не повернувся скинуту вагу, та ще 11кг в доважок. Про розмір – взагалі говорити не хочеться. Навіть і не знаю що тепер робити.

Спробувала Рідкісні. Відгуки не злякали. У перші пару тижнів ніяких змін не помітила. Але на третій місяць-10кг. Апетит знизився, зате постійно мучила спрага. Старі речі пішли на викид. Поки вага не повертається.