Рідка дієта – Форум Стрункості

      Коментарі Вимкнено до Рідка дієта – Форум Стрункості

Рідка дієта – Форум Стрункості

Рідка дієта відноситься до розряду ефективних і швидких дієт завдяки своїй консистенції. З її допомогою можна схуднути на 5-10 кг за 5-10 днів при правильному дотриманні режиму. Високі результати Рідкою дієти обгрунтовані тим, що практично вся їжа, з якої складається раціон

дієти, є кашоподібної. Вдумайтеся, сама назва «рідка дієта» має на увазі під собою вживання м’якої, трохи водянистою їжі.

Рідка дієта – це ретельно спланована методика схуднення

Як вона працює?

На відміну від новомодних експрес дієт, які мають гучні назви, таких як Дієта Ксенії Бородіної або Дієта Олени Малишевої, Рідка дієта має під собою медично обгрунтовану методику схуднення. Її використовують лікарі для того, щоб якомога ефективніше і швидше скинути вагу у своїх огрядних пацієнтів, які страждають ожирінням. За звичаєм, рідку дієту використовують напередодні операцій зі зменшення обсягів шлунка у людей з підвищеною вагою. І вона приносить приголомшливі результати: у середньому за тиждень на рідкій дієті пацієнт втрачає до 10 кг зайвої ваги. Це дивовижний, але, тим не менш, факт.

Можливо, Вас дуже зацікавило, чому рідка їжа може так активно сприяти догляду зайвих кілограмів?

Справа в тому, що їжа рідкої консистенції має відразу кілька особливостей, які допомагають ефективно худнути:

Велика кількість води в їжі. Вода, як ми вже знаємо зі статті Дієта для ледачих, здатна швидко вгамовувати голод за рахунок свого об’єму. Але при цьому вона несе в собі 0 калорій, а значить, вкрай вигідна з точки зору швидкого схуднення. Тому їжа, у великій кількості містить воду, допомагає худнути.

М’яка консистенція. Будь-який продукт з високим вмістом води має м’яку, нещільну структуру, яка легко перетравлюється організмом і витрачається повністю, без залишку, а значить, не може нести в собі загрозу утворення жирових відкладень. Крім того, швидке перетравлення їжі змушує обмін речовин працювати з прискореними темпами, що дозволяє худнути ще швидше колишнього.

H2O та біохімічні процеси організму. Головний аспект, чому рідка дієта настільки успішна, криється в самому будову людського організму. Вся справа в тому, що без певної кількості H2O в клітці процес ліполізу (спалювання жиру) неможливий, тому що при нестачі води неможливий синтез протеїнів, що відповідають за витрату жирових відкладень. Тому так часто сидять на рідкій дієті люди відзначають різке скидання ваги в перші 3-4 дні. Це обумовлено достатньою кількістю води, необхідним організму для того, щоб позбутися зайвих кілограмів. Надалі процес схуднення на рідкій дієті відбувається більш стабільно. Середній схил в день складає 700-1000 грамів.

Збереження водного балансу в організмі. Інакше кажучи, з Рідкою дієтою Вам не загрожує основний бич всіх худнуть – зневоднення організму. Можливо, Вам знайомі слабкість, пригнічений настрій, втому під час дієт? Все це ознаки зневоднення. Мало їжі, а значить, мало води, що міститься в ній. Недолік H2O може позначитися не тільки на Вашому загальному самопочутті, а й на результатах схуднення, в гіршому випадку, зниження ваги просто припиниться.

Отже, Ви знаєте 4 основних факту, що сприяють швидкої втрати ваги за допомогою рідкої дієти: прискорення процесу спалювання жиру, швидке угамування голоду, прискорення обміну речовин, підтримання загального тонусу організму на належному рівні.

Головний козир дієти – проста вода!

В якості живого прикладу, що доводить ефективність Рідкою дієти, ми можемо привести Вам один приклад, так би мовити, лежить на поверхні. Останнім часом все частіше почастішали випадки ожиріння домашніх тварин, особливо часто – кішок. З чим це пов’язано, запитаєте Ви, і як це відноситься до рідкої дієті? Ожиріння домашніх кішок пов’язано лише з однією проблемою – з нестачею в їх раціоні звичайної води. Сухі корми, якими переважно їх годують, практично не містять води, звідси і надмірна вага.

Вода. Саме завдяки їй Рідка дієта настільки ефективна!

Вода – це природний спосіб схуднути, який не може зашкодити організму. Згадайте, на чому грунтується лікувальне голодування? Вірно, на воді. Але, голодування – занадто жорсткий спосіб схуднути, перед його використанням обов’язкова консультація лікаря. А ось Рідка дієта абсолютно нешкідлива і також швидко усуває зайві кілограми, хоча принцип її дії також заснований на воді. Або, приміром, розвантажувальний день на огірках, схуднення за його допомогою засноване на тому ж водному методі, що і рідка дієта. Грунтова вода, що входить до складу огірка, змушує організм швидкими темпами позбавлятися від зайвого жиру.

Ще один важливий факт на користь Рідкою дієти, це те, що вода, засвоєна разом з їжею, більше сприяє схудненню ніж вода, випита натщесерце. Коли Ви випиваєте звичайну склянку води, вона потрапляє у Ваш організм і рідини для початку процесу ліполізу (нейтралізації жиру) цілком достатньо. Але, оскільки їжі разом з нею не надійшло, то і поживних речовин, необхідних для вироблення протеїнів, недостатньо. Ні протеїнів – немає енергії – жирові молекули (звичайний підшкірний жир) не спалюють. Ось така проста арифметика.

Режим Рідкою дієти увазі під собою надходження їжі і води в організм одночасно (наприклад, рідка вівсяна каша, кефір, фруктове дитяче харчування і т. д.). Це дозволяє організму при низькій калорійності раціону отримувати всі необхідні поживні речовини і воду для початку ліполізу. Таким чином, процес спалювання жиру буде проходити активно і без будь-яких затримок.

У раціон Рідкою дієти входить їжа, що містить велику кількість вологи. Зауважте, Ви не будете запивати тверду їжу водою, а будете вживати спочатку водянисті продукти. У меню входить багато овочів, що містять корисну грунтову (структуровану) воду, а також велику кількість фруктів, м’якоть яких неабияк наповнена природною водою.

Додано (21.08.2012, 10:33)

Zavtra sozhus ‘ na etu dietu. Poprobuju rovno 10 dnej probyt ‘ tolko na zhidkostiah. kto so mnoju?

Повідомлення відредагував Поночка – понеділок, 20.08.2012, 19:50