Протеїн для схуднення, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Протеїн для схуднення, відгуки

Протеїн для схуднення, відгуки Протеїн для схуднення

Протеїн для схуднення спочатку використовувався в спорті: завдяки йому при гарній фізичному навантаженні можна швидко худнути і одночасно нарощувати м’язи. Цим успішним досвідом сьогодні користуються не тільки бодібілдери, але і всі ті, хто прагне схуднути.

В чому унікальність протеїну для схуднення? Здавалося б, це простий білок, який ми і без того вживаємо в їжу – в м’ясних стравах, яйцях і так далі. Однак особливість у цього продукту є: його приймають як для зниження ваги, так і для набору.

Протеїн для дівчат для схуднення

З усього різноманіття дієт дівчата нерідко вибирають ті, в яких знижений вміст і білків, і жирів, і вуглеводів. Наприклад, фруктові дієти, гречані – і так далі. Однак така тактика зазвичай не призводить ні до чого, крім стрімкого скидання і подальшого стрімкого набору ваги, а також до появи різних захворювань ШКТ. Чому так?

Без наявності в раціоні білка жир спалюється неінтенсивно. І швидке схуднення відбувається за рахунок спалювання НЕ жирової, а м’язової тканини (якої не вистачає білка). А от якщо побудувати свій раціон таким чином, щоб у ньому було багато білка і трохи вуглеводів, жиросжигание почнеться повним ходом. Протеїн для дівчат для схуднення корисний, оскільки сповільнює засвоєння вуглеводів і жирів, надовго насичує і запобігає переїдання.

Коли ви сидите на жорсткій дієті, відбувається наступне: організм сприймає вашу голодовку як пряму загрозу для його життя («пам’ять» голодних років), тому в спішному порядку починає запасатися поживними речовинами. Тобто вам хочеться схуднути, проте худнути зовсім не виходить – вага вперто стоїть на місці. А допомогти в цій ситуації якраз може протеїн для схуднення, відгуки про який можна залишити відразу під статтею.

Якщо вам не хочеться, щоб в результаті схуднення ваше тіло стало в’ялим і худим, з обвислими шкірою, потрібно обов’язково в ході скидання ваги займатися спортом і вживати протеїн.

Який протеїн краще для схуднення? Незалежно від того, який протеїн ви виберете, потрібно мати на увазі, що ефективним він виявиться тільки за умови вживання 120-150 г вуглеводів на день. Це означає, що у вашому раціоні на буде солодощів, випічки, десертів. Інакше вживання вуглеводів з протеїном дасть зворотний ефект – нарощування жирового прошарку.

Що стосується вибору, то на сьогоднішній день виробники пропонують два види протеїну – сироватковий протеїн для схуднення (відгуки про нього зустрічаються найчастіше), швидкий, – і комплексний, повільний.

Перший варіант більше всього підходить для схуднення, опрацювання м’язового рельєфу, набору м’язової маси. Найбільшою біологічною цінністю володіє ізолят протеїну для схуднення. Цей продукт має високу ступінь очищення і мінімальний вміст вуглеводів і жирів у своєму складі. Якщо у вас непереносимість лактози, вам підійде протеїн соєвого ізоляту.

Як приймати протеїн для схуднення? З цією метою приймається 20-25 грамів ізоляту. Бажано до і після тренування і в ранкові години, коли організм найбільше потребує амінокислот.

І не забувайте будувати свій раціон з дієтичних продуктів і дієтичного протеїну – курячої грудях, нежирної риби, варених яєць. Протягом дня харчуйтеся невеликими порціями, проте часто. Це підтримає ваш обмін речовин і не призведе до того, що організму доведеться «відкладати» жир прозапас.

На початкових етапах гарною підмогою буде чай Летюча ластівка – він допоможе вивести з організму токсини і шлаки.

Опубліковано: 29 серпня 2013 року.

Також:

  • протеін для схуднення
  • протеїни для схуднення
  • Чи можна схуднути від протеїну
  • чи поможе при похудані протеін