Прості вправи для ніг, стегон і сідниць | Журнал про схуднення Slimtoday. ru

      Коментарі Вимкнено до Прості вправи для ніг, стегон і сідниць | Журнал про схуднення Slimtoday. ru

Прості вправи для ніг, стегон і сідниць | Журнал про схуднення Slimtoday. ru Вправи для ніг, стегон і сідниць

Автор: Slimtoday. ru | Опубліковано: 16.02.2013

Ці прості вправи дуже ефективні для швидкого схуднення ніг, стегон і сідниць. Виконувати вправи слід через день, краще всього

в другій половині дня, у вечірній час набагато швидше йде процес спалювання жирів.

Можна сміливо збільшувати навантаження за допомогою спеціальних обважнювачів, і результат буде видно набагато швидше! Не забуваємо про рясному питво, 2 літри води в день це мінімальна норма, при активних фізичних навантаженнях кількість можна збільшувати. Після тренування добре випити охолоджуючий напій – вода і лимонний сік, можна використовувати лаймовий, з ним напій буде набагато ароматні. Внизу статті ви можете переглянути відео повного комплексу вправ для ніг, стегон, сідниць і преса.

Дякую цій простому вправі, прекрасно опрацьовуються практично всі м’язи, особлива навантаження йде на сідниці, ноги і прес.

Початкове положення рачки, руки зігнуті в ліктях і уперти в підлогу, ноги на ширині плечей, спина пряма. Піднімаємо ногу вгору намагаючись потягнути її якомога вище, верхня частина стегна паралельно підлозі, нога зігнута під 90 градусів. Повторюємо по 10 разів на кожну ногу, якщо у вас є сили і бажання то 2 підходи.

Початкове положення практично як в попередній вправі, крім того, що нога, над якою працюватимемо, пряма і витягнута паралельно підлозі. Згинаючи її в коліні, тягнемо до голови. Вправа виконується повільно, з максимальною напругою м’язів сідниць. Живіт підтягнутий, м’язи преса напружені, чому б і не попрацювати над ними, спина пряма. На кожну ногу 10 разів, два підходи.

Чудове вправу для боротьби з таким не приємним явищем як «вушка», крім того відмінно опрацьовуються косі м’язи преса. Позиція рачки. Стежимо за спиною і втягнутим животом. Шия розслаблена, намагайтеся не напружувати хребет. Виконуємо підйом ноги, затримуємо в цьому положенні, порахувавши до 4-х, повертаємо назад. 2 підходи на кожну ногу по 10 разів.

Цей комплекс вправ допоможе вам зробити ноги стрункішими і підтягнутими. Позбутися «вушок» і целюліту. Найкраще поєднувати цю вправу з комплексом, розрахованим на роботу над всім тілом.