Про те як спалити жир, прибрати живіт і боки швидко і ефективно! – TalkyLand

      Коментарі Вимкнено до Про те як спалити жир, прибрати живіт і боки швидко і ефективно! – TalkyLand

Про те як спалити жир, прибрати живіт і боки швидко і ефективно! – TalkyLand Про те як спалити жир, прибрати живіт і боки швидко і ефективно!

Прошу модераторів груп під вк не копіювати собі даний топік! Або ставити автора! Спасибі, за розуміння.

Хочеться поговорити про такі дієтах, які обіцяють за тиждень мінус 10 кг) Насправді просто набридло всім відповідати одне і теж тому не полінуйтеся – прочитайте)

Тисячу разів уже говорилося – локально худнути неможливо! Після цих слів відразу чую: «Ти що мені не потрібно худнути! Мені тільки боки прибрати, я не хочу худнути! ». Поясню… спалити жир – це і є схуднути!

Для того, щоб спалити той самий жир вам потрібно витрачати калорій більше ніж ви споживаєте. 1 кг жиру містить в собі приблизно 7000 калорій, т. е дефіцит калорій повинен скласти хоча б 7000, що б спалити 1кг жиру на боках.

Хочете скинути 10кг за тиждень? Спробуйте спалити 70000 ккал за тиждень не рахуючи їжі. Я сподіваюся ці цифри вас переконали.

Скільки кг жиру можна спалити за 1 тиждень?

Якщо створити дефіцит калорій приблизно 7000, то за тиждень вийде 1 кг. Повірте це дуже багато. 1 кг в тиждень це максимум на що ви можете розраховувати в плані спалювання жиру (!) Зазвичай це 0,5-1 кг жиру на тиждень.

Якщо ваша вага падає швидше, то ви спалюєте свої м’язи, що в свою чергу призводить до в’ялості і незабаром почнете знову запливати жиром і знову шукати дієту кшталт «Гречаної», «Коханій», яка схудне вас за тиждень до відпустки. < / p>

Є тільки один спосіб скинути вагу більше 1 кг за перший (!) тиждень – провести чистку організму. У нашому тілі накопичується стільки всякої гидоти, що вона не тільки погіршує наше самопочуття, а й додає вам кг, змушує більше їсти і погано перетравлювати їжу.

Зайдіть в аптеку і купіть звичайний чай для очищення кишечника попийте його кілька днів, а потім забудьте. Хоча б раз на місяць 2-3 дні пийте його, що прочистити кишечник. Це поліпшить всмоктуваність їжі і зменшить ваш живіт. Особисто мені допоміг чай Пуер. Він звичайно не з аптеки і коштує набагато дорожче, та й на любителя скажімо так…)

Наведу невеликий список дієт, які практично не спалюють жир, а травмують ваш організм і змушують втрачати м’язи, а отже сповільнять метаболізм.

• Кефірна дієта – цілими днями сидіти на кефірі

• Сокова дієта – п’ємо одні соки

• Кавунова дієта – кілька днів їмо тільки кавуни

• Безвуглеводна дієта – повна відмова від вуглеводів

• Голодування або АВС

Загалом всі дієти, в яких ви повинні є один єдиний продукт або повністю виключити білки, жири або вуглеводи вірна дорога до поганої фігурі.

ПРАВИЛЬНА ДІЄТА для спалювання жиру

Тут немає жодних секретів: білки, жири, вуглеводи. Якщо прибрати один з з них, то організм буде заповнювати його за рахунок внутрішніх запасів.

Наприклад ви перестали їсти вуглеводи зовсім, а це 50-60% всіх калорій за день і основне джерело енергії (у тому числі для мозку!), то всю енергії ви будете отримувати тільки з білків і жирів. Весь жир буде згоряти, а й всі білки теж, а білок необхідний для будівництва нових клітин, а він замість цього витрачатися на обігрів організму наприклад і т. д.

На 1 спалений кг жиру ви втратите 3 кг м’язів. А чим більше м’язів у вашому тілі, тим краще фігура і тим легше вам спалювати жир (навіть без вправ), тому що багато м’язів = швидкий метаболізм.

Такі дієти як сокова – це суцільні швидкі вуглеводи, які миттєво вбираються в кров і йде миттєвий викид цукру і як наслідок велике навантаження на підшлункову залозу.

Ще всім дуже подобається дієта кефіру) Як ви думаєте, така дієта наситить вас всіма необхідними речовинами? Білками, жирами, вуглеводами?

Хочете прибрати живіт? У першу чергу зверніть увагу на к-ть споживаних калорій. Якщо ви їсте 1500 ккал в день, то що б спалити 1 кг жиру за тиждень вам необхідно витрачати 2300-2500 ккал.

Скільки потрібно БЖУ в день, щоб правильно спалювати жир?

Звичайній людині в день потрібно з’їдати 1г білка на 1 кг ваги. Якщо ви важите 60 кг, то 60г білка в день це ваш мінімум. Для набору м’язової маси помножте цю цифру в кілька разів. 60г білка міститься в трьох літрах молока, в 400г свинини, 600г макаронів.

Жири повинні складати приблизно 20-30% від всієї споживаної вами їжі. Білки приблизно стільки ж. А ось вуглеводи складають 50-60% вашого раціону.

Вуглеводи бувають двох типів: швидкі (прості) і повільні (складні). Швидкі вугілля – це все ваші шкідливі солодощі. Як видно з назва складні вуглеводи мають складнішу структуру і довше перетравлюються, повільніше вбираються в кров. Йде постійний викид енергії.

Прості вуглеводи засвоюються швидко і швидко піднімають рівень цукру в крові. Якщо ви цю енергію не так спалите, то вона перетворюється в жир.

Найпростіший приклад – пшениця. Само зерно пшениці має низький глікемічний індекс, тобто є складним вуглеводом. Варто тільки пшеницю перемолоти виходить манна крупа (пшениця крупного помолу), перемолоти ще – борошно вищого сорту. Зробити з цього булочки і ми отримаємо дуже високий глікемічний індекс. Біла мука всмоктується в кров практично з такою ж швидкістю, як і цукор. Візьмемо звичайну моркву. У сирому вигляді вона буде складним вуглеводом, а в Арені простим. Яблуко в сирому вигляді складний вуглевод, в вичавимо сік і отримаємо найпростіший вуглевод. Розумієте, про що я? )

Чим нижче глікемічний індекс, тим легше з цим продуктом худнути. Чим вище глікемічний індекс, тим сильніше від нього поправляєшся.

Складні вуглеводи:

• Цільнозернові каші (НЕ Дробенко): пшенична, гречана

• Зернобобові: горох, сочевиця, продукти з сої, нут, маш

• Яблука, груші, свіжа морква, огірки, капуста

• Більшість овочів

Прості вуглеводи:

• Чіпси

• Хлібобулочні вироби

• Будь сік (фруктовий, овочевий)

• Картопля

• Білий рис

• Всі солодке (цукерки, шоколад і т. д.)

• Печиво, пряники

Я переконана, що фігуру потрібно формувати, а не «худнути» тому рекомендую спалювати жир фізичною активністю і ПП.

Найкраще спалює жир силове навантаження! Так, так, саме силова! Тільки не треба мені писати, що від силової за тиждень ваші ноги стали в два рази більше, я вас благаю… Короткочасний приплив крові до працюючих м’язів ніяк не впливає на збільшення їх обсягу в довготривалій перспективі. Якщо ви не працюєте з важкими вагами до повного м’язового відмови з максимальною інтенсивністю і не заїдає все це висококалорійної їжею з високим вмістом вуглеводів і білків, зайві обсяги не наростуть НІКОЛИ! Культуристи роками нарощуються жалюгідні см м’язів, а будь-яка дівчина після присідань перетворюється на хитавиця. Вибачте, але на такі питання можна відповісти тільки так – гойдайтеся краще на гойдалках… там м’язів не буде.

Отже, після інтенсивного тренування ви на протязі чотирьох годин будете спалювати в кілька разів калорій, ніж зазвичай. Це викликано тим, що організм пристосовується до навантаження.

Але однією силового навантаження буде мало. Вам потрібно кожен день спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Тому між тренуваннями з обтяженнями використовуйте аеробні навантаження: біг, скакалка і т. д.

Зараз під вк багато тем про секретні вправах балерин) Так от, “ЩОБ НОЖКИ пострункішала ЯК У балерин» – живіть, як балерина: 4-6 годин тренувань на день і жорстокі обмеження в харчуванні. І ніякі «секретні» вправи тут абсолютно не причому))

Міфи про спалювання жиру на животі:

1. Якщо качати прес жир піде з живота і боків

2. Аеробіка – кращий спалювач жиру

3. Пояс для схуднення

4. Мазі і крему для схуднення

5. Можна перетворити жир в м’язи

6. Можна спалювати жир і набирати м’язову масу

ЖИР можна спалювати ЛОКАЛЬНО! Можна спалити жир тільки в усьому тілі. Гормони відкладають жир в деяких місцях, (наприклад живіт (тип фігури «яблуко») або стегна (тип фігури «груша»). Більше, ніж в інших, але організм спалює жир рівномірно у всьому тілі. Проблемна зона худне повільніше саме тому що спочатку там жиру більше.

Ви здивуєтеся, але для того, щоб позбутися від живота і боків я не стану радити вам хула хуп, нахили в сторони з гантельки або кач преса. Ось ті самі вправи, які вам потрібні:

Присідання

Віджимання від підлоги, брусів

Підтягування

Жими гантелей

Біг, між тренуваннями

Чому саме ці вправи, які ніяк не пов’язані з животом? – Ваше завдання змусити працювати великі м’язові групи такі як ноги і спина, там найбільше запасів глікогену (цукру). Після того як глікоген витратитися в витрата йде підшкірний жир!

Навантаження повинна бути тривалою і регулярної. Обов’язково потрібна розминка!

Висновки! Що б прибрати жир з живота потрібно:

1. Спалювати калорій більше, ніж споживаєш

5. Відмовитися (скоротити споживання) від простих вуглеводів, на час спалювання жиру

6. Ніколи не використовувати модні дієти

7. Харчуватися збалансовано

Також:

  • як спалити жир на животі
  • як спалити жир на животі за тиждень
  • як спалити жир
  • зжигання жиру
  • продукти для зжигання жиру
  • Дієта для зжигання жиру
  • як саме скоріше скінуть живот
  • Як спалити 7000 калорій
  • Як спалити жири в животи
  • як швидко можна спалити лишні жири