Про простому рецепті, повернувшись прекрасний колір обличчя: Краса і стиль – жіноча соціальна мережа myJulia. ru

      Коментарі Вимкнено до Про простому рецепті, повернувшись прекрасний колір обличчя: Краса і стиль – жіноча соціальна мережа myJulia. ru

Про простому рецепті, повернувшись прекрасний колір обличчя: Краса і стиль – жіноча соціальна мережа myJulia. ru Про простому рецепті, повернувшись прекрасний колір обличчя

Коли – то мені було сумно дивитися на себе в дзеркало при світлі дня. Блідий колір обличчя, що доповнюється який – то землистий,

самозамилування не сприяв. Тоді я навіть не мислила своє життя без використання пудри і тонального крему. Я накладала всілякі маски на обличчя, робила парові ванночки, але стійкого бажаного ефекту домогтися не вдавалося. Мені почало здаватися, що неможливо повернути колишню дитячу рум’яність моїй шкірі і потрібно просто змиритися з цим.

Але все змінилося, коли під час навчання в університеті довелося мені познайомитися з дівчиною Іриною. Дівчина як дівчина, нічого особливого в ній не було: скромновато, мовчазна і далеко не красуня. Але чоловіки, опиняючись поруч з нею, втрачали розум і увивалися навколо неї зграями. Причину такої поведінки чоловіків багато однокурсниці, і я в тому числі, не розуміли і здивовано знизували плечима, спостерігаючи за ними, поки не відбулася одна подія, яка змінила мої погляди на догляд за собою.

Одного разу ми з Іриною випадково опинилися перед великим дзеркалом і одночасно заглянули в нього. Шкіра її обличчя мала легкий рожевий відтінок і від неї виходило, ніби, сяйво і відчуття чистоти. Точніше можна сказати, що її обличчя світилося здоров’ям зсередини, а виразні очі були живою ілюстрацією того самого горезвісного «блиску в очах». В цілому її вигляд справляв дуже привабливе враження і я побачила, наколько по справжньому вона красива. Мені стало чітко зрозуміло, чому чоловіки так задивляються на неї. Я ж, дивлячись на себе в дзеркало, в порівнянні з нею, відчула себе казна-звідки взялася блідою поганкою.

Після того випадку я вирішила будь-що-будь вивідати Ирин секрет і дізнатися, як їй вдається домагатися приголомшливого кольору обличчя без тонального крему і пудри. Ірина не стала нічого приховувати і повідала мені те, чого навчила її мама. Прокинувшись, вона щоранку п’є стакан свіжовичавленого яблучного соку, змішаного з соком черешків селери, в пропорції 1:1. Іноді, для різноманітності, вона п’є соки з будь-яких інших овочів, але сік з яблуком і селерою у неї найулюбленіший.

В один день наша група була свідком того, як Ірина йшла з який – то дівчиною, вони весело базікали і сміялися. Запитавши потім у Іри про подружку, всі були здивовані, дізнавшись, що це її мама. Все швидко підрахували в думці, скільки їй має бути років, враховуючи, що у Іри є старший двадцятисемирічний брат. Всі відмовлялися вірити отриманої цифри.

Ну а я, з наступного ранку, як дізналася про рецепт, регулярно стала готувати собі цей напій. Мені було приємно усвідомлювати, що всередині мене циркулює не просте вода або каву, а ароматний сік, який живить всі тканини і клітини організму і повертає мені свіжість і здоровий колір обличчя. Вже через тиждень я не впізнала себе: пори самі собою очистилися, моє обличчя порозовело і стало випромінювати довгоочікуване сяйво. Я не просто домоглася прекрасного кольору обличчя, про яке раніше не сміла мріяти, а й стала почувати себе молоденькою шістнадцятирічної дівчиною. Мабуть, поступово мій організм, довгий час подпітиваємий ковбасними виробами, почав потихеньку очищатися від токсинів. Я стала йому допомагати, крім соку, з’їдаючи щодня хоча б по одному фрукту і овочу. Моя пам’ять послужливо пригадала мені, що Ірина на перервах перекушувала НЕ сосисками, як всі ми, прості смертні, а фруктами і йогуртом. Довелося мені прищепити собі і цю корисну звичку.

Завдяки цій історії я зрозуміла, що без внутрішньої чистоти організму не варто сподіватися на зовнішню красу. Марно замазувати недосконалості шкіри різними засобами. Набагато ефективніше і продуктивніше будувати свою красу зсередини. Наш організм з вдячністю відгукується на будь-яку, навіть саму мінімальну турботу про себе і цим необхідно частіше користуватися.