Прищі на спині: з’ясовуємо причину і позбавляємося! | Як позбутися прищів, засіб від прищів

      Коментарі Вимкнено до Прищі на спині: з’ясовуємо причину і позбавляємося! | Як позбутися прищів, засіб від прищів

Прищі на спині: з’ясовуємо причину і позбавляємося! | Як позбутися прищів, засіб від прищів Прищі на спині: з’ясовуємо причину і позбавляємося!

Автор Роман Бережний ,

Сьогодні темою статті будуть прищі на спині . Поговоримо про причини появи, лікуванні і я розповім про свій досвід позбавлення

від цієї напасті.

Знаєте, для мене тема прищів на спині дуже серйозна. Домігшись серйозних успіхів у лікуванні особи, прищі на спині до кінця не покидають мене. Тому все, про що я розповім, буде моїм особистим досвідом.

Прищі на спині у мене з’являються в період загострень. Тоді й обличчя стає гірше, але спина це просто…. жесть. З абсолютно чистою спини у мене може статися таке, що неможливо описати.

Ну не нити ж весь час, правильно? Довелося пристосовуватися, без цього ніяк. Я помітив кілька “фішок”, завдяки яким прищі проходять набагато легше. Але спочатку розповім причини появи таких прищів.

Причини прищів на спині:

1 Комедони. На спині теж розташовані пори, які виділяють шкірне сало. Тут діють ті ж самі правила, що і для особи. Коли пори забиваються, з’являються комедони. Ну а якщо в комедон потрапляють бактерії, починають з’являтися запалені прищі.

Але комедони на спині не видавлюють, а значить, нашим головним завданням є зробити так, щоб вони не запалювалися, про що буде сказано нижче.

2 Використання одягу, яка не дозволяє шкірі на спині дихати. Тут я думаю все зрозуміло, якщо ви відчуваєте, що шкіра на спині занадто потіє, то справа в одязі. Так само важливо ходити в душ після тренувань . піт сприяє забивання пір і появі прищів на спині.

Багато пишуть, що потрібно скоротити використання синтетики і використовувати більше натуральних тканин.

3 Третя причина повністю моя, так як саме через неї у мене з’являються більшість прищів на спині)) Це постійні доторкається і видавлювання . Ось навіть якщо подивитися на спину в періоди загострень, то більшість запалень знаходяться праворуч. Це саме те місце, яке я постійно чіпаю і що з’явилися прищі відвалів.

Якщо видавлювання прищів на обличчі у мене виходить контролювати добре, то зі спиною є проблеми. Я просто не помічаю, коли це роблю. І варто мені видавити всього кілька, як замість них з’являється ще п’ять. Так і настає загострення.

Тому, якщо ти теж постійно видавлюєш прищі на спині, зараз саме час припинити .

4 Харчування . за моїми спостереженнями, теж впливає. Але воно, головним чином, впливає на загострення. А потім комедони, запалення і тд. Почитайте тему про дієту при прищах (від яких продуктів відмовитися).

Причини прищів на спині розглянули, тепер давайте розберемося, що найкраще дозволяє позбутися від цих “гадів”

Як позбутися прищів на спині

Найголовніше і страшне – якщо прищі на спині не лікувати, вони можуть придбати дуже серйозні наслідки. Якщо цікаво, подивіться в інтернеті, фото предостатньо. Трапляються такі випадки, що дивитися боляче.

Тому найправильніше, що можна зробити, якщо вас турбують прищі на спині – це звернутися до дерматолога . Дерматолог допоможе з’ясувати причину, а так само призначить необхідне лікування. Якщо прищі на спині не носять стихійного характеру – скористайтеся тими засобами, які я дам вам далі.

Головною нашою перевагою буде те, що шкіра на спині досить швидко регенерує (у мене, принаймні), в порівнянні з особою (якщо не тиснути, звичайно ж). Тому застосовуючи ті кошти, про які я розповім вам нижче, прищі підуть досить швидко.

Першим засобом, який я використовував і яке, за сумісництвом, виявилося найбільш ефективним – це бовтанка. Ось вже дійсно працююче засіб…

речі, у мене прищі спочатку з’явилися на спині, а потім вже перебралися на обличчя. Тому найперший мій похід до дерматолога був саме з проблемою прищів на спині. І перша бовтанка застосовувалася саме для цього.

Застосовуйте бовтанку кожен вечір і протирайте ВРЮ поверхню шкіри спини. Краще попросити вам допомогти батьків або друзів (головне, не бійтеся, вони будуть тільки раді вам допомогти).

Ще один засіб, який я застосовував і яке дуже допомагало – це саліцилова кислота. Є і неприємний момент: якщо вражена велика поверхня шкіри та прищі великі, буде сильно палити.

Застосовувати так само, як і бовтанку – протираємо всю поверхню шкіри спини.

Я б не рекомендував використовувати такі засоби, як Базірон. Зинерит. Скинорен для лікування прищів на спині. Їх можна використовувати тільки точково . конкретно на прищик. Тоді ефект буде хороший. А так, застосовувати на всю поверхню шкіри я б не радив.

Так само дуже ефективно буде помити спину в душі з використанням дьогтьового мила. Таким чином, ви підсушіть старі прищі, а також глибоко очищаючи шкіру.

Крім зовнішніх засобів, свого часу мені відмінно допомогли пивні дріжджі. Хоча я використовував їх в надії позбутися прищів на обличчі, але для спини вони виявилися набагато ефективніше.

Лікувати прищі іншими внутрішніми засобами можна тільки після консультації з лікарем.

І найголовніше, про що я говорив в причинах – не тисніть прищі на спині . Зробите тільки гірше. Обробляйте зовнішніми засобами (не важливо, яке саме ви виберете, всі вони допомагають добре), пропийте курс пивних дріжджів і все налагодиться. Принаймні, ви візьмете ситуацію під контроль. А якщо нічого не допомагає і прищів стає все більше – то миттю до лікаря!

Якщо будуть питання або кошти, що вам допомогли, приділіть 5 хвилин свого часу – напишіть у коментарях! Тим самим, ви допоможете дуже багатьом людям. Побачимося на сайті!

Реклама, бувають і цікаві пропозиції: