Препарати містять хром, хто небудь брав???? / Форум / U-MAMA. RU

      Коментарі Вимкнено до Препарати містять хром, хто небудь брав???? / Форум / U-MAMA. RU

Препарати містять хром, хто небудь брав???? / Форум / U-MAMA. RU Всі розділи

Поглиначі БАД напевно зустрічалися з Пиколинат хрому (chromium picolinate). Ця речовина дуже часто входить до складу добавок для зниження ваги. Одним словом, якщо в добавці для зниження ваги зібрали більше

трьох компонентів, шукайте серед них пиколинат хрому. Але про цю речовину можна прочитати не тільки на баночках з БАД. В одному з номерів “Журналу Американської медичної асоціації” (JAMA) опубліковано матеріал про Пиколинат хрому. Це впливове видання рідко приділяє увагу БАД – адже вони не є ліками. Але на цей раз привід був серйозним: пиколинат хрому запідозрили в канцерогенну дію. Наведемо статтю з невеликими скороченнями:

“Люди, що застосовують пиколинат хрому, можуть збільшити м’язову масу і зменшити кількість жиру в організмі – обіцяє реклама БАД. Минулого місяця. на зустрічі Американського хімічного товариства в Каліфорнії. дослідники з Університету Штату Алабама, повідомили, що пиколинат хрому, можливо, є канцерогенною речовиною. Карен Ватерхан показав у лаборатоні експериментах, що пиколинат хрому, очевидно, стимулює в клітинах розщеплення хромосомної ДНК. Ісследователі з Штату Алабама повідомили, що коли пиколинат хрому взаємодіє з вітаміном С, утворюються побічні продукти, які реагують з киснем, виробляючи при цьому потужні гідроксольние радикали, що ушкоджують ДНК. Ці механізми і є канцерогенними, вони призводять до озлокачествлению клітини.

Джон Вінсент (хімік з Алабами) закликав учених розробляти речовини, з яких хром добре засвоюється, і не пошкоджує ДНК, як це робить пиколинат хрому.

Лаконічне ДНК – це дезоксирибонуклеїнова кислота. З цієї речовини зроблені наші гени, які, в свою чергу, упаковані в хромосоми, що знаходяться в ядрі клітини.

Зміни в структурі ДНК називають мутаціями. Коли вони відбуваються в статевих клітинах (яйцеклітини і сперматазоідов). це призводить до природженої потворності, коли в звичайних клітинах – до ЇХ ЗАГИБЕЛІ АБО переродження в злоякісну. Так що звинувачення на адресу пиколината хрому досить серйозні “. А тепер замисліться, чи варто ризикувати своїми майбутніми дітьми чи здоров’ям?