Препарат Орсотен для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Препарат Орсотен для схуднення

Препарат Орсотен для схуднення Препарат Орсотен для схуднення

Орсотен – це препарат, дія якого перешкоджає засвоєнню жирів організмом. Активним діючою речовиною препарату Орсотен є орлістат . яка при попаданні в шлунок, а так само безпосередньо в дванадцятипалу кишку пов’язує ліпази (природничі ферменти,

що розщеплюють жири). У підсумку жир, що надходить в організм з їжею, що не піддається розпаду і всмоктуванню, а виводиться з нього з калом. Дія Орсотена Ви відчуєте вже через 24 години, максимум через 48, після початку його прийому. Сам препарат майже не всмоктується і розпадається на речовини нейтральні для організму людини, які теж виводяться за допомогою кишечника. Область застосування даного препарату – це боротьба із зайвою вагою, в тому числі і у людей, зайві кілограми яких викликані на цукровий діабет.

Випускається препарат Орсотен в капсулах і для досягнення найбільшого ефекту приймати його необхідно в поєднанні з дієтою.

Протипоказання для прийому препарату Орсотен

Не рекомендується приймати даний препарат людям, що мають індивідуальну гіперчутливість до будь-якого компонента, що входить до його складу, людям, які хворіють холестазом (порушення утворення жовчі в дванадцятипалій кишці, її екскреції або виведення), людям, що страждають синдромом хронічної мальабсорбції (порушення всмоктування корисних речовин у кишечнику).

Забороняється лікувати даними лікарським препаратом вагітних і жінок у період лактації, дітей і підлітків. Це обмеження обумовлено відсутністю повної інформації про реальний вплив препарату на здоров’я людей цих груп.

Препарат Орсотен – побічні дії

Найбільш ймовірна поява побічних ефектів Орсотена – це початкова стадія прийому цього засобу. У калі спостерігається підвищення вмісту жиру, але це є нормальним наслідком застосуванням препарату. Проте паралельно можуть з’являтися діарея, метеоризм, нетримання калу, болі в області кишечника, в області шлунка. Підвищується ризик розвитку інфекції, втома, виникнення порушень менструального циклу. Вкрай рідко, але все ж у деяких пацієнтів зустрічаються алергічні реакції, а так само порушення функціонування печінки.

Слід зазначити, що в більшості випадків проблема зайвих кілограмів і боротьби з ними є психологічною. І дія будь-якої дієти, ліки не завжди до кінця усвідомлюється людиною, він бачить тільки те, що хоче бачити сам. Адже скільки разів ми чуємо, що «я нічого не їм, регулярно приймаю лікарські препарати, займаюся спортом, але продовжую товстіти»? Ось тому зниження ваги, а тим більше пов’язане з застосуванням медичних препаратів, повинно проходити тільки під контролем лікаря, адже з боку явно помітні ті огріхи, які сам худне просто не помічає. До того ж, такі препарати як Орсотен можуть допомогти не тільки знизити вагу, але й придбати проблеми зі здоров’ям, тому їх прийом повинен бути рекомендований тільки лікарем.

Опубліковано: 24 февраля 2011 року.