ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ перед тренуванням і ПІСЛЯ

      Коментарі Вимкнено до ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ перед тренуванням і ПІСЛЯ

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ перед тренуванням і ПІСЛЯ Правильне харчування перед тренуванням і після

DIETA. RU – липень 2007

Навряд чи ви готуєтеся до Олімпійських ігор. Але якщо ви займаєтеся регулярно і хочете отримати максимально можливі результати від тренування, то повинні вміти правильно

заповнювати дефіцит енергії, витраченої під час занять. Фахівці зі спортивного харчування радять використовувати різні стратегії харчування перед тренуванням і після неї залежно від того, коли ви займаєтеся: вранці, вдень або після роботи.

Ранкова зарядка

Задача: встигнути позайматися і поснідати перед роботою.

Стратегія: незалежно від того, в який час дня ви займаєтеся, вашим м’язам необхідна глюкоза як паливо, а оскільки ви не їли нічого протягом всієї ночі, необхідно підзарядитися перш, ніж приступати до ранкових занять. Перекусите чим-небудь, що дуже швидко і легко засвоюється, щоб не відчувати тягар на шлунку. Краще всього з’їсти трохи багатої вуглеводами їжі за годину до тренування. Якщо це занадто рано для вас, випийте склянку теплого какао перед сном. Це дозволить зберегти трохи палива в м’язах на ранок.

Найбільш відповідні продукти: найкраще розподілити калорії, виділені на сніданок, на дві частини. З’їжте що-небудь легке, що складається переважно з вуглеводів, перед тренуванням, щоб отримати енергію для занять, а після завершення тренування перекусіть чим-небудь більш істотним. Перед заняттями достатньо буде перекусу, що містить всього лише 100-200 ккал, переважно у вигляді вуглеводів з невеликим додаванням білків і жирів. Це можуть бути, наприклад, фрукти з йогуртом. Цього достатньо, щоб протриматися протягом часовий тренування.

Після занять поїжте сухофруктів і горіхів або випийте склянку знежиреного молока з фруктами. Якщо тренування було інтенсивної, вам може знадобитися закинути що-небудь в рот відразу після вправ. Існує багато досліджень, які передбачають, що після занять спортом прості вуглеводи полегшують і прискорюють відновлення організму. Перекусите жменею підсмажених цільних зерен вівса, випийте спортивний напій або стакан апельсинового соку. А коли прийдете на роботу, з’їжте невеликий ситний сніданок.

Тренування в обідній час

Задача: отримати достатньо енергії для занять перед обідом і не надто зголодніти після.

Стратегія: сніданок з’їдений кілька годин тому, організм переварив, засвоїв і готовий використовувати всі поживні елементи. Однак ви можете з’їсти перед тренуванням трохи їжі, що складається з білків і вуглеводів. І обов’язково з’їжте що-небудь після. Не витрачайте 45 хвилин на душ і перевдягання, перекусіть відразу. Інакше ви, швидше за все, об’їстеся в обід. Необхідно покласти що-небудь з собою в сумку, щоб з’їсти відразу після занять. Перекус безпосередньо після тренування допомагає витягти максимум з вправ, підвищуючи швидкість спалювання калорій і нарощування м’язів. Подальший обід повинен мати збалансований вуглеводно-білковий склад.

Найбільш відповідні продукти: шоколадне молоко – чудовий перекус після тренування. В одному дослідженні шоколадне молоко порівнювався з новітніми спортивними напоями для відновлення організму. Було знайдено, що вони рівноцінно ефективні.

Стаканчик йогурту – теж гарний вибір. Додайте до нього кілька крекерів або який-небудь фрукт. Зараз саме час порадувати себе чим-небудь солодким, оскільки цукор допомагає м’язам відновитися. Тому придбайте в кафетерії кави зі знежиреним молоком і солодким сиропом. А коли прийде обідній час, замовте повноцінний збалансований обід, що складається зі складних вуглеводів, білків і корисних жирів.

Тренування після роботи

Задача: впоратися з відчуттям легкого голоду перед вечерею.

Стратегія: оскільки обід був чотири-п’ять годин тому, з’їсти що-небудь просто необхідно. В іншому випадку ви можете перевищити свою норму калорій за вечерею.

Найбільш відповідні продукти: скибочка сиру з цільнозерновим хлібці або бутерброд з горіховим маслом – підходящий полуденок. Якщо часу для перекусу перед тренуванням немає, можна подзьобати небудь трохи пізніше під час приготування вечері. Жменя горіхів, наприклад, придушить голод достатньо, щоб ви не переїли за вечерею. На вечерю приготуйте блюдо з пісного м’яса і складних вуглеводів, наприклад, індичатину з гречкою або рибу на грилі з рисом і зеленим салатом.

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15