Політична дієта – Порошенко пообіцяв відмовитися від солодкого | Boyko. ru

      Коментарі Вимкнено до Політична дієта – Порошенко пообіцяв відмовитися від солодкого | Boyko. ru

Політична дієта – Порошенко пообіцяв відмовитися від солодкого | Boyko. ru Політична дієта – Порошенко пообіцяв відмовитися від солодкого

Український олігарх Петро Порошенко пообіцяв продати свій кондитерський бізнес в разі, якщо українці оберуть його президентом.

Один з учасників президентської компанії на Україні

Петро Порошенко заявив про те, що у разі обрання його президентом він готовий продати належну йому компанію Roshen.

Відповідну заяву український олігарх зробив в інтерв’ю німецькому виданню Bild, додавши при цьому, що «не є олігархом».

«Якщо мене оберуть, я буду чесний і продам концерн Roshen. На посту президента я хочу і буду піклуватися виключно про благополуччя держави », заявив Порошенко.

Раніше український олігарх, який займав у різний час ряд постів в українському уряді заявив, що має намір боротися з корупцією і має намір викоренити її.

«Ми знаємо, як боротися з корупцією. Наш головний пріоритет – показати, що ми перемогли корупцію. Міжнародні фінансові організації можуть бути впевнені в безпеці своїх вкладень », заявив олігарх в інтерв’ю українським телеканалам.

Конституційний переворот на Україні стався 22 лютого 2014, коли підрозділи ультрарадикальних організацій захопили урядові установи і змусили президента Віктора Януковича втекти з країни. Петро Порошенко був одним з лідерів лютневого антиконституційного перевороту в Києві.

Петро Порошенко був одним з тих, хто організував і фінансував повалення чинної влади за безпосередньої участі та під частковим керівництвом американських неурядових організацій, а також особисто посла США на Україні Джеффрі пайеттах.

Дострокові президентські вибори в Україні, покликані узаконити результати державного перевороту відбудуться 25 травня.

За результатами соціологічних опитувань, проведених підконтрольними Порошенко соціологічними службами за підтримки належних йому ЗМІ, сам він є одним з лідерів президентської гонки. Головним конкурентом Порошенко називається Юлія Тимошенко.

Корпорація Roshen є однією з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Вона включає в себе Київську, Кременчуцьку і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат «Бершадьмолоко» у Вінницькій області.

За кордоном «Рошен» належать дві виробничі площадки Липецької кондитерської фабрики, Клайпедська кондитерська фабрика в Литві і фабрика Bonbonetti Choco в Угорщині. Фабрика в Маріуполі Донецької області та Липецьке виробництво були закриті в лютому і березні цього року відповідно.