Ответи@Mail. Ru: як мені схуднути на 50 кг

      Коментарі Вимкнено до Ответи@Mail. Ru: як мені схуднути на 50 кг

Ответи@Mail. Ru: як мені схуднути на 50 кг як мені схуднути на 50 кг

зовсім виключити з раціону: борошняне, солодке (даремні вуглеводи). гостре й солоне – загострюють апетит. Порція разова 200-250 гр, їжа 3-4 рази на день, більше рідини (зелений чай-несолодко, соки – НЕСОЛОДКІ, вода) Перед кожним прийомом їжі за 10 хвилин 1 склянку води випивати обов’язково. Алкоголь виключити-він провокує апетит. За 6 місяців точно скинете може і не 50 кг, але 20 точно! Удачи! І головне-потом завжди дотримуватися цих харчових звичок.

Helga G. Pataki Профі (989) 3 роки тому

У мене подружка закодовану в центрі серсо коли вони сюди приїжджали, сильно схудла, я їй кажу це все фігня, це в тебе сила волі просто така! Каже немає. якось там їх кодують що потім нічого мучного, калорійного. і взагалі шкідливого, але смачного типу тортів і чіпсів їсти не хочеться, а тягне на фрукти та овочі. Вона сама туди пішла коли побачила результат на своїй подружці. Кодіровска коштує (але це в Саратові 6 тисяч, у Москві начебто 10). Але не діє на тих, хто після кодування вирішує перевірити типу Ось, я заплатила, треба перевірити, буду їсти че хочу, тягти не повинно. а на тих, хто дійсно хоче схуднути. А так фіг його знає.

¤ ° • ° РІДКІСНИЙ ВИД ° • ° ¤ Мудрець (10725) 3 роки тому

Рекомендую спробувати.

Ось на цій за місяць я сброісла 4 кг, навіть не напружуючись, подруга 20 за пів року, а її чоловік 40 за 8 місяців.

Це найкраще, що мені вдалося знайти. Пройдіться по цих посиланнях.

Їсти можна все, але в різний час. Навіть солодке і борошняне. Худнеш повільно, але вага не повертається.

Тип дієти – змішана

Спад ваги – залежно від початкової ваги і терміну застосування дієти. Автор дієти при її використанні схудла на 60 кг

Термін застосування – тривалий час, краще постійно.

Дана дієта розроблена Катериною Міромановой і, останнім часом, користується великою популярністю у наших співвітчизників. Дієту “Мінус 60” правильніше буде назвати системою живлення. Автором, на власному досвіді, розроблена ціла система заходів щодо зниження ваги, що включає в себе дієту, фізичні вправи, психологію схуднення. Комплексне використання всіх цих факторів дозволяє не тільки скинути зайву вагу, але і відчути себе здоровим, бадьорим і щасливою людиною.

Нижче наводяться основні рекомендації люб’язно надані самим автором для нашого сайту